У Запоріжжі відбудеться прем’єра фільму «Невидимий батальйон»

Опубліковано в 11:48 Афіша, Новини, У регіоні, Цікаво та корисно    226

За ініціативи громадської організації «Інститут гендерних програм» та за підтримки облдержадміністрації у Запоріжжі відбудеться прем’єра  документального фільму про українських жінок на війні «Невидимий батальйон».

Ідейний натхненник та продюсер стрічки – Марія Берлінська, керівник волонтерського центру аеророзвідки, голова громадської організації «Інститут гендерних досліджень». Творчий задум втілили режисери Світлана Ліщинська, Аліна Горлова та Ірина Цілик.

Серед героїнь фільму – наша землячка Юлія Матвієнко (позовний – «Білка»). З перших днів Революції Гідності вона стояла на запорізькому майдані у складі Жіночої сотні та допомагала пораненим. З початком російської агресії волонтерка возила допомогу на передову для 55-ї окремої артилерійської бригади, 37-го окремого мотопіхотного батальйону, Національної Гвардії України, організовувала урочисті зустрічі наших солдат на Майдані Героїв.

У травні 2015 року Юлія вступила до лав Збройних Сил України, пройшла школу снайперів, виконувала бойові завдання на найбільш відповідальних ділянках фронту, відзначена орденом «За мужність» III ступеня.

Національна прем’єра «Невидимого батальйону» відбулася у жовтні 2017 року, його побачили у Раді Європи, Канаді та США та багатьох містах України.

Показ фільму та зустріч з його героями і авторами відбудеться 17 січня об 14.30 у кіноконцертному залі ім. Довженка, вхід вільний для всіх охочих. 

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь