У Запоріжжі вперше відбудеться «битва стартапів» підприємців

Опубліковано в 12:20 Афіша, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У регіоні    202

Уперше в обласному центрі відбудеться захід нового формату «битва стартапів» підприємців Запорізької області – «Business Booster Zaporizhzhia» (BBZ). BBZ –  рух, спрямований на посилення бізнес потенціалу області шляхом сприяння розвитку ініціатив молодіжного підприємництва.

BBZ упроваджує свої ідеї за сприяння Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області»  та за організаційної підтримки громадської організації «EdFor» – Бізнес-акселератора Запоріжжя.    

У рамках івенту планується робота трьох блоків: форуму «Розвиток підприємництва: фінансова культура, аутсорсинг, інвестиції»; презентації програм підтримки бізнес-проектів і підприємницької діяльності в Запорізькій області;  презентації проектів бізнес-інкубантів області з визначенням переможців.

Бажання запустити власний проект, наявність проривної бізнес-ідеї та вміння переконати суворих експертів у своїй геніальності – все це мають продемонстрували учасники «Business Booster Zaporizhzhia» (BBZ).  Стартап  – нещодавно створена компанія (можливо, ще не зареєстрована офіційно, але планує стати офіційною), що будує свій бізнес на основі інновацій або інноваційних технологій, не вийшла на ринок або почала на нього виходити і володіє обмеженими ресурсами.

У рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки на підтримку бізнес-планів учасників та випускників мережі бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів Запорізької області на безповоротній основі з обласного бюджету виділено 100 тис. грн. у 2017 році і стільки ж планується виділити у наступному році.

Наразі в Запорізькій області функціонує три академічних бізнес-інкубатори:  при економічному факультеті Запорізького національного університету, при кафедрі економіки підприємства Запорізької державної інженерної академії, при кафедрі економіки Таврійського державного агротехнологічного університету,  ще один науково-виробничий бізнес-інкубатор працює  при Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії.

«Business Booster Zaporizhzhia» розпочне роботу  11 листопада об 11.00, місце проведення –  «Славутич-Арена».

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь