У Запоріжжі встановили головну ялинку області. Пологи – на черзі

Опубліковано в 10:22 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні, Цікаво та корисно    237

Як повідомляє інтернет-портал depo.ua, роботи зі спорудження головної ялинки області почалися у Запоріжжі на площі Фестивальній ще 4 грудня.

На площу привезли металевий каркас майбутньої ялинки, на якому згодом закріпили живі сосни.

Робочі за допомогою важкої техніки монтували її протягом двох днів. Іграшками дерево прикрасять дещо пізніше – як і два попередні роки, використають вироби, зроблені руками дітей.

Світлини порталу segodnya.ua

Цікаво, що цьогоріч Запорізька міськрада намагалася відмовитися від «обласної ялинки», але не змогла.

Міською владою було виділено понад 400 тисяч гривень на влаштування новорічної ялинки на площі Фестивальній.

Депутати Запорізької міськради тривалий час сперечалися щодо виділення коштів на новорічну ялинку на головній площі Запоріжжя, що вважається обласною, адже саме тут відбуваються новорічні та різдвяні заходи, організовані облдержадміністрацією.

Ціна питання – 420 тисяч гривень. В цю суму закладено установку, прикраси, перевезення ялинки, дерев’яних будиночків для різдвяного містечка, утримання площі впродовж місяця – з 19 грудня по 19 січня, а також демонтаж ялинки по закінченню свят.

На сесії лунали пропозиції відмовитися від фінансування цих заходів із міського бюджету, оскільки з нього й так фінансується встановлення семи ялинок, зокрема головної міської – на площі Маяковського. Попри те, що заклики не виділяти 420 тисяч на «обласну ялинку» лунали від представників різних фракцій, відповідна правка «не пройшла». Тож гроші на ялинку на Фестивальній все ж були виділені.

Отже, урочисте відкриття новорічних ялинок у Запоріжжі відбудеться традиційно в День Святого Миколая, а протягом місяця, з 19 грудня по 19 січня, для запорожців та мешканців області буде організовано цілий комплекс заходів з ярмарками, майстер-класами, зустрічами із Святим Миколаєм, концертами.

У новорічно-різдвяному фестивалі в обласному центрі візьмуть участь аматори сцени і творчі колективи закладів культури Пологівського району.

Нагадуємо, що урочисте відкриття головної Пологівської ялинки відбудеться 15 грудня о 10:00, отже, на цьому тижні новорічну красуню буде встановлено на головній площі та прикрашено. Разом із цим за допомогою святкової ілюмінації причепурять і центр міста.

Пологівців цікавить відповідь на питання – коли ж розпочнеться продаж ялинок в районі?

Керівництво Пологівського лісомисливського господарства анонсувало початок продажу новорічних дерев ще минулої суботи, проте, цього не відбулося. Тож, вочевидь, придбати головний символ нового року у Пологах можна буде зовсім скоро.

Залишити відповідь