У Запоріжжя приїхала гігантська картина „За мир і щастя в Україні”

Опубліковано в 15:25 Афіша, Новини, У регіоні, Цікаво та корисно    233

Сьогодні, 1 серпня, на пл. Маяковського в Запоріжжі буде розгорнуто велику картину „За мир і щастя в Україні”. Полотно розміром 4 на 5 метрів складено з пазлів, які створили жителі всіх областей, зокрема й нашої.

На свято мистецтва, яке відбудеться за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій  облдержадміністрації, запрошуються всі охочі.

Цей новий за творчим втіленням культурно-мистецький проект під назвою „Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну” стартував  31 липня за підтримки Міністерства культури України. 

Під час експонування картини „За мир і щастя в Україні” запоріжці та гості міста стануть свідками та учасниками мистецького свята, благодійного аукціону українських художників під девізом „Мистецтво лікує” та майстер-класів для всіх, хто хоче навчитися малювати. У художників є можливість побачити цільну картину, до створення якої вони були причетні. За підсумками акції буде подано матеріал для реєстрації в Національному реєстрі Книги рекордів України.

Ініціатива проведення акції належить юній художниці з Покровська (Донецька область) Лілії Дорошенко. Минулого року Лілія стала автором проекту зі створення картини з пазлів „За мир і щастя в Україні”, яка вже визнана національним рекордом як полотно, створене найбільшою кількістю людей. Тепер ця картина подорожує по всіх регіонах України. У кожному з 25 міст, куди приїздить закріплена на автомобілі картина з пазлів, проводяться масштабні презентаційні заходи на центральних площах і вулицях.

Полотно вже побувало в Краматорську та Дніпрі, і кожного дня буде переїжджати до нового обласного центру. 24 серпня картина повернеться до Покровська. Там під час святкування Дня незалежності України буде підбито підсумки акції та відзначено її учасників.

Початок акції в Запоріжжі – о 18.00.

 

Залишити відповідь