У Запорізькій області можуть дозволити нічну роботу барів, клубів, а також запрацюють дитячі табори

Опубліковано в 11:04 Важливі, Новини, У регіоні    382

Запорізька область за всіма критеріями МОЗ знаходиться в «зеленій зоні». З 1 серпня адаптивний карантин в Україні дозволить посилювати чи послаблювати карантин в окремих містах і районах області.

Як повідомляв під час брифінгу головний санітарний лікар Запорізької області Роман Терехов, на сьогоднішній день за всіма показниками, які застосовуються для оцінки кожної території, наша область відноситься до таких, в яких немає показань для посилення карантину.

Є ймовірність, що розважальні заклади зможуть працювати і в нічний час.

– Все буде залежати від ситуації. Якщо ми залишаємося в зеленій зоні, буде проведено засідання комісії, під час якого пропишуть всі ці моменти. Можливий і вік роботи таких закладів у нічний час, – зазначив Роман Терехов. – Але це буде можливо тільки при суворому дотриманні протиепідемічних заходів. Всі розуміють, що відвідуючи такі заклади, людина ризикує. Навіть при знятті даного обмеження я б не рекомендував нічні розважальні заклади. Тут мова про соціальну дистанцію вже не йде.

Також, з 1 серпня можуть дозволити роботу дитячих таборів.

Міністр охорони здоров’я України Максим степанов повідомив про те, що в так званих “зелених” зонах з 1 серпня можуть дозволити роботи дитячих таборів.

Запорізька область – одна з кращих за показниками, які Кабмін вибрав як маркери ситуації з COVID-19 в різних регіонах України. На даний момент з Запорізької області знято максимальну кількість обмежень, що, очевидно, гарантує їй потрапляння саме в «зелену» зону.

Залишити відповідь