У Запорізькій області перевірять знання учнів початкової школи

Опубліковано в 12:40 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    374

У Запорізькій області з 18 квітня по 16 травня заплановано проведення Всеукраїнського моніторингового дослідження якості початкової освіти, спрямоване на визначення стану сформованості читацької та математичної компетентності випускників початкової школи.

Це буде перший цикл моніторингових досліджень із запланованих чотирьох – на 2018, 2020 року, 2022 і 2024 року. У 2018 році в дослідженні візьмуть участь понад 9500 чотирикласників із 368 навчальних закладів усіх областей України, в тому числі 354 учня з 16 закладів Запорізької області, розташованих в Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Бердянському, Вільнянському, Гуляйпільському, Запорізькому, Мелітопольському, Новомиколаївському, Пологівському районах.

Мета моніторингового дослідження – оцінити стан сформованості читацької та математичної компетентності і зафіксувати результати навчальних досягнень випускників початкової школи напередодні впровадження нового стандарту початкової освіти, а також, системно відстежувати в наступних циклах зміни, які відбуватимуться після введення нових підходів до навчання, щоб оцінити хід освітньої реформи і при необхідності скоригувати її.

Також, з 15 квітня по 30 травня 287 15-річних учнів та студентів 10-ти обраних в автоматичному режимі навчальних закладів області (1 коледжу, 1 закладу профтехосвіти і 8 установ загальної середньої освіти) візьмуть участь в проведенні основного етапу міжнародного дослідження якості освіти PISA- 2018.

Метою цього дослідження, в якому Україна бере участь вперше, є порівняння освітніх систем більше 80 країн світу шляхом вимірювання читацької, математичної та природничо-наукової грамотності 15-річних студентів.

Джерело: reporter-ua.com

Залишити відповідь