У Запорізькій області планують будувати дороги з відходів

Опубліковано в 15:44 Новини, У регіоні    481

В Запорізькій області накопичується близько 7,5 мільйонів попелошлакових відходів на рік.
В Державному агентстві автомобільних доріг України схвалюють ідею задіяти відходи виробництва теплоелектростанцій, зокрема, попелошлаку при будівництві та ремонтуванні дорожнього покриття.

Кабінет міністрів вже видав розпорядження “Про використання відходів виробництва в будівництві доріг”, де наголошено на стимулюванні нового будівництва та ремонту доріг з використанням вугільних відходів. Пілотний проєкт охопить лише чотири регіони України серед яких і Запорізька область.

“В цих регіонах при ремонті та будівництві доріг ми точно хоче використовувати попелошлакові відходи” – коментує керівник “Укравтодора” Олександр Кубраков.

В “Укравтодорі” також відмічають, що ті підрядники, які під час проведення тендеру будуть подавати пропозиції ремонту та будівництва доріг з використанням шлаків, матимуть очевидні переваги.
Нагадаємо, що в країнах Європи попелошлакові матеріали використовують при будівництві доріг вже певний час. Експерти прогнозують, що ця суміш допоможе знизити собівартість виробництва будматеріалів на 15 – 20%.

Про це повідомляє “ЦТС” з посиланням на коментар керівника “Укравтодора” Олександра Кубракова.

Залишити відповідь