У Запорізькій області продовжується падіння виробництва в сільськогосподарській галузі

Опубліковано в 9:47 Важливі, Новини, У регіоні    286

Як повідомляє Головне управління статистики, в січні 2021 року зафіксовано спад в сільгоспвиробництві в 13.7% в порівнянні з січнем 2020 року. Рік тому темпи падіння виробництва в цій галузі становили 7%.

Згідно наведених цифр, в січні 2021 року помітно прискорилися темпи падіння виробництва на підприємствах – до 19,4%. У той же час, скорочення виробництва сільгосппродукції в особистих господарствах склало 7,9%.

За підсумками 2020 року попередніми оцінками падіння в галузі склала 12,9% (14,6% на підприємствах і 9,6% в особистих господарствах населення).

Коментарів: 2

  • Ціна на закупівлю худоби дуже висока.Реалізація мяса,молока мизерна населення вже нехоче тримати та вигодовувати худобу.якби ціна реалізації сільгосппродукції була в межах цін на ринках може і населення тримало иреализовувало продукцію власного виробництва

    • В Україні нікому нічого вже не вигідно робити, крім олігархів, які від імені держави чи не щомісяця підвищують ціни на свої послуги продаючи населенню те, що за Конституцією й так має належати народу. А от в сусідній Польщі все рухається… 😉

Залишити відповідь