У Запорізькій області візьмуться за перевірки в садках, школах і санаторіях

Опубліковано в 11:48 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    257

Співробітники Держпродспоживслужби в Запорізькій області візьмуться за перевірки різних підприємств

В Україні з 4 квітня, вступила в силу основна частина закону, який посилює контроль у сфері харчової продукції. Фахівці управління безпеки харчових продуктів і ветеринарії Держпродспоживслужби України тепер можуть проводити перевірки без попередження і штрафувати по-крупному.

Наприклад, штраф за реалізацію прострочення – 60 тисяч гривень. Це більше стосується торгових мереж, магазинів, ринків, але перевірки торкнуться і установ сфери освіти.

Так, перевіряти продукти харчування, а також змиви, воду і навіть пісок в санаторіях і дитячих таборах будуть в лабораторії, яка відноситься до ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області. Це єдина лабораторія в Запорізькій області, яка має відповідну акредитацію.

– Поки перевірки не проводилися, люди розслабилися, а зараз усі повинні зібратися і бути готовими до ревізій, – розповів начальник управління безпеки харчових продуктів і ветеринарії Держпродспоживслужби України в Запорізькій області Дмитро Дойнов:

– На проведення моніторингових досліджень виділено відповідне фінансування з держбюджету. Наша лабораторія зараз укладає договори з різними підприємствами на відомчий або періодичний контроль. До них відносяться школи, дитячі садки, санаторії в курортній зоні. Ми будемо брати на аналізи не тільки продукти харчування, але і воду, змиви, пісок.

Залишити відповідь