У Запорізькій області викрили нову шахрайську схему

Опубліковано в 14:08 Важливі, Новини, У регіоні    658

Співробітники управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом і Головного управління ДПС у Запорізькій області спільно зі слідчим управлінням фіскальної служби регіону та СБУ викрили схему незаконного заволодіння грошима при закупівлі товарно-матеріальних цінностей для ремонту залізничних вагонів.

Упродовж 2018-2020 років філія однієї з українських транспортних компаній виділила кошти на суму понад 100 мільйонів гривень на ремонт пасажирських вагонів. Переможцем тендерних торгів стало одне із підприємств Запорізького регіону. Фірма для виконання робіт залучила субпідрядників не тільки реального сектору економіки, а й підприємства з ознаками фіктивності. Частина робіт фактично виконувалась, а решта – існувала лише «на папері».

Під час перевірки був виявлений факт безпідставного завищення вартості продукції, що нанесло збитки державі у вигляді несплати податків на суму понад 6 мільйонів гривень.

Наразі тривають слідчі дії в рамках кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.3 ст.212 КК України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Залишити відповідь