У Запорізькій області з’являться додаткові блокпости, перевірятимуть посилки і потяги

Опубліковано в 9:08 Важливі, Новини, У регіоні    596

У шести областях України стартують заходи з протидії незаконному обігу зброї. Для ефективного перекриття витоку зброї з території проведення операції Об’єднаних сил в мирні регіони, досвід роботи поліції Донеччини і Луганщини буде впроваджений в суміжних областях – Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Херсонській.

За інформацією ГУНП в Запорізькій області, за 11 місяців на території держави зареєстровано понад 7 тисяч злочинів, скоєних з використанням вогнепальної зброї.

У зв’язку з цим, в шести областях під координацією Департаменту карного розшуку будуть розпочаті операції по вилученню зброї. Комплекс заходів, який реалізується в Донецькій і Луганській областях, буде поширений на суміжні регіони. Це дозволить перекрити об’їзні шляхи і вилучати зброю, боєприпаси, вибухівку під час будь-якого етапу переміщення із зони ООС. Заходи будуть проходити в тісній взаємодії з військовими та правоохоронними підрозділами, а також перевізниками, представниками служб доставки вантажів.

Зокрема, планується створити додаткові стаціонарні і мобільні блокпости на окремих ділянках автотрас Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, ввести перевірки у відділеннях експрес-доставки поштових відправлень, що надходять з Донецької та Луганської областей, і патрулювання залізничних і автовокзалів із залученням службових собак.

Крім того, поїзди, що прямують із зони ООС, будуть перевірятися на відсутність вибухонебезпечних предметів і під час руху.

Залишити відповідь