У Запорізькій області залишиться 5 районів. Які райони увійдуть до Пологівського повіту?

Опубліковано в 13:15 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні, Фото-галерея    798

Учора, 18 вересня, у сесійній залі Пологівської районної ради за ініціативи постійної комісії Запорізької обласної ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою разом з громадською організацією «Незалежний центр правових досліджень та ініціатив» відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Обговорення моделей реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні».

Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій з Пологівського, Більмацького, Гуляйпільського, Оріхівського, Розівського та Токмацького районів.

Голова профільної постійної комісії Запорізької обласної ради Дмитро Майстро разом з начальником управління містобудування та архітектури Олександром Билимом, експертами ГО «Незалежний центр правових досліджень та ініціатив» Дмитром Арабаджиєвим, Маргаритою Трипольською та Олександрою Оляніною представили моделі реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні. Відбулося обговорення проблемних питань розподілу спільної власності територіальних громад району між декількома ОТГ, фінансування районних закладів охорони здоров’я.

Учасники поділились своїми поглядами на сучасні виклики в ході децентралізації влади, реформування адміністративно-територіального устрою України, організації управління на районному рівні.

За словами фахівців, форма адміністративно-територіального устрою на районному рівні передбачає укрупнення районів. Всі розроблені моделі зводяться до утворення в Запорізькій області 5 районів.

Тож, було представлено кілька моделей проекту адміністративно-територіального устрою. Зверніть увагу: де Пологівський район?

У підсумку, голова постійної комісії Запорізької обласної ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Дмитро Майстро зауважив, що висловлені пропозиції, в тому числі й зміни до законодавства, будуть узагальнені та направлені профільному комітету Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України.

Залишити відповідь