У Запорізькій області зібрали “врожай”: понад 4 т спирту, майже 2 т фальсифікату, понад 2 т готового алкоголю (ФОТО)

Опубліковано в 12:08 Важливі, Новини, У регіоні    649

Встановлено, що лікеро-горілчані напої є небезпечними для життя та здоров’я людини при її вживанні, а марки акцизного податку – підробленими. 

Мешканець одного з районних центрів області організував на території свого домоволодіння нелегальний бізнес з виробництва алкоголю. Для реалізації свого злочинного плану залучив 3-х своїх знайомих. Облаштувавши підпільний цех необхідним спецобладнанням, особи незаконно  виготовляли  алкогольну продукцію, пляшки якої обклеювались власновиготовленими підробленими марками акцизного податку. У подальшому алкоголь реалізовувався під виглядом відомих українських брендів через «підконтрольні» дрібні торгівельні мережі Запорізької та Херсонської областей.
За результатами обшуків правоохоронцями вилучено понад 4 т спирту, майже 2 т фальсифікованої лікеро-горілчаної суміші, понад 2 т готової алкогольної продукції, спецобладнання, підроблені марки акцизного податку тощо.

Чотирьом членам організованої злочини групи повідомлено про підозру у скоєнні ряду злочинів. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Встановлено, що до її складу входило четверо мешканців Мелітополя та Мелітопольського району від 34 до 46 років. Угруповання діяло з чітким розподілом і закріпленням ролей.

Найстарший з чоловіків, його лідер, організував діяльність підпільних цехів по масовому виробництву фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв із підробленими марками акцизного податку України під виглядом продукції відомих торгівельних брендів. Підпільне виробництво горілки  здійснювалось у  Мелітополі. А збували її через мережу торгівельних закладів у Запорізькій та Херсонській областях. Кожен з членів ОЗГ був закріплений за окремими торгівельними точками, до яких систематично постачали фальсифікат.

В рамках досудового розслідування слідчі ГУНП  за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області, за силової підтримки спецпідрозділу «Корд» впродовж квітня 2021 року провели більше 30 обшуків на території Запорізької та Херсонської областей за місцями мешкання фігурантів та у нежитлових приміщеннях.

За результатами обшуків викриті два працюючі підпільні цехи, з яких вилучене спеціалізоване обладнання, офісна техніка, підроблені марки акцизного збору, а також спирт загальною кількістю понад 4 тисяч літрів та  більше 1700 літрів готової фальсифікованої лікеро-горілчаної суміші.

Залишити відповідь