Учні Пологівського профліцею дізнались про подружні відносини та як готуватись до шлюбу

Опубліковано в 16:24 Новини, У районі, Цікаво та корисно    397

1 лютого для учнів Пологівського професійного ліцею була проведена лекція на тему: “Підготовка до шлюбу. Подружні відносини”. Для хлопців і дівчат ця тема є цікавою, бо дехто вже планував чи планує створити свою сім’ю.
Людина створена для того, щоб жити в парі, з’єднавшись з іншою людиною духовно, емоційно і фізично. Та до вступу в шлюб необхідно готуватися.

Учні ліцею висловлювали свої думки з приводу рис характеру, якостей, які б вони хотіли бачити у своїх майбутніх половинках. В результаті всі хотіли б мати тільки позитивні риси. Питання, яке обговорювали всі разом: «Чи ми самі відповідаємо тим вимогам, які хочемо бачити у своїй майбутній половинці?».

Існує голлівудський рецепт відносин: 1) знайти підходящу людину; 2) закохатись; 3) покласти всі надії і мрії на цю людину; 4) у випадку невдачі – повторити кроки 1,2,3. Але він неправильний.
Правильна підготовка до шлюбу: 1) стати підходящою людиною; 2) жити в любові; 3) надіятись на краще; 4) у випадку невдачі – повторити кроки 1,2,3. Така підготовка передбачає: працю над собою для того, щоб розвинути у собі найкращі риси характеру; зміну ставлення до людей, що живуть поряд (прощати їх, вміщати, примирятись), оскільки поки людина не навчиться уживатись із членами своєї сім’ї, вона не готова вступати до шлюбу; не прагнути змінити іншу людину під себе; не шукати ідеалу.

Майбутнім чоловікам та дружинам було також роз’яснено про найголовнішу основу шлюбу, якою є жертовна любов. Це значить, що любов – це жертва, а не егоїзм.

Якщо в родині, в домі, буде двоє людей, які готові для щастя один одного жертвувати собою, часом, відпочинком, коштами, власними інтересами – то буде рай, але якщо буде два егоїсти, які би хотіли все тільки для себе – то відповідно будуть завищені вимоги, взаємні звинувачення, постійні конфлікти, тощо.

Проведена просвітницька робота дасть змогу виховати у молодих людях правильну модель поведінки, побудови дошлюбних, подружніх відносин і є надія, що суспільство отримає міцні сім’ї, які будуть гідним прикладом підростаючого майбутнього покоління.

Інформує: Пологівська РДА

Залишити відповідь