Учні Пологівської СРШ I-III ступенів №2 ходили в похід. Як все було? (ФОТО)

Опубліковано в 13:17 Новини, У Пологах    873

Член учнівського самоврядування «Прометей» Сторчак Ксенія поділилась з нами новиною зі шкільного життя:

Вже стало  традицією для учнів Пологівської СРШ I-III ступенів №2 на початку навчального року ходити у туристичний похід,  приурочений до Дня фізкультури та спорту. І ось теплим та сонячним  ранком на подвір’ ї школи зібралися дітлахи разом з класними керівниками  2–11 класів.

Директор школи Волощук Б.М.  ще раз нагадав нам правила з техніки безпеки на природі. Учні на чолі з директором школи вирушили в похід. Йшли ми весело, співаючи та слухаючи сучасні пісні. Зупинилися біля річки. Кожен клас обрав для себе місцину, обладнав її.  

В програму проведення свята було включено наступне: наявність команди від кожного класу (6 осіб), представлення команди  в художньому стилі. На нас чекали різноманітні спортивні змагання, які підготували та провели вчителі Терещенко М.О. та Журавльов С.П. 

Безумовно, всім надовго запам’ятається конкурс на виконання туристичної пісні. Прозвучали і народні, і сучасні пісні,  навіть римували рядки та складали власні туристичні пісні. Кожен клас виділявся креативністю, творчим підходом до виконання завдання. Використовували атрибутику, підтанцьовували. Втомлені, але задоволені ми поверталися додому.

Переможці на шкільній лінійці були нагороджені грамотами.

Туристичний похід дав нам можливість оздоровились та корисно провести час.

Залишити відповідь