Українці мають право на КЕШБЕК ВІД ДЕРЖАВИ: за які витрати можна отримати компенсацію

Опубліковано в 13:31 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, Цікаво та корисно    763

Українці, які справно сплачують податки, можуть отримати податкову знижку від держави на витрати у багатьох сферах життя.

Так, компенсацію можна отримати на навчання у дошкільному закладі, школі, університеті. Існує також можливість отримати “кешбек” на внески до недержавного пенсійного фонду, оренду житла (діє лише для переселенців) та на погашення відсотків за іпотекою.

Окрім того, автовласники можуть отримати податкову компенсацію на встановлення газобалонного обладнання (ГБО) на автомобіль.

Отримати таку знижку можуть лише українці, які мають офіційну зарплату і відповідно платять податок на доходи. Саме з цього податку можна повернути частину грошей.

Йдеться про 18% від витраченої суми. При цьому відсоток залежить і від сплачених податків – отримати більше, ніж віддав податковій, не вийде.

Для отримання знижки потрібно подати до податкової декларації за минулий рік, а разом із нею паспорт, ідентифікаційний код, квитанції про оплату та договір, якщо йдеться про навчання. Усі документи мають бути оформлені на одну особу. Документи можна подати в електронному кабінеті платника податків або у відділенні податкової.

Після цього потрібно замовити довідку про доходи та сплачені податки, далі – заповнити декларацію та прикріпити документи.

Залишити відповідь