Укрпошта планує поставляти газ і електроенергію, а в селах запрацюють пересувні відділення

Опубліковано в 12:24 В Україні, Важливі, Новини    811

У планах – поставляти газ і електроенергію

Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський в коментарях виданню «Delo.ua» заявив, що підприємство має ліцензію на торгівлю газом, який закуповується для власних потреб.

«Коли зробимо цифрову інфраструктуру, тоді буде можна продавати газ, електрику. Головне – зробити структуру, щоб продавати все що завгодно: страховки, квитки на потяги. Головне – донести інфраструктуру до 100% населення», – зазначив Смілянський.

Також він нагадує, що «Укрпошта» планує надавати банківські послуги населенню. У компанії бачать свою конкурентну перевагу в тому, що вони працюють всюди по країні, в тому числі в тих населених пунктах, де немає банківських установ. Після відкриття ринку землі очікується, що в далеких селах також торгуватимуть сільгоспземлями і місцевим жителям будуть потрібні банківські послуги на місці.

Понад 800 мобільних відділень “Укрпошти” на колесах запрацюють цього року ще у 17 областях.

Зазначається, що проєкт охопить усю Україну. У планах – комп’ютеризувати більше тисячі стаціонарних відділень.

І вже презентували пересувну пошту – це автомобілі, обладнані терміналом. Відтак, у зовсім маленьких селах можна буде оплатити комуналку чи зробити переказ.

Поштарі доправлятимуть до адресатів листи, посилки і продукти. Мобільні листоноші зможуть допомогти селянам замовити необхідні ліки чи товари, за якими раніше було їхати дуже далеко.

Охопити усю країну планують до кінця наступного року. Розрахуватись люди зможуть і готівкою і карткою – причому навіть там, де немає Інтернету чи зв’язку.

Коментарів: 2

Залишити відповідь