Улюблені солодощі «Roshen» вже у Пологах!

Опубліковано в 7:21 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    1 780

Казки, солодощі, чудеса – так весело було в дитинстві, пам’ятаєте? Саме у фірмовому магазині «Roshen», який відкрився у вівторок, 29 вересня, в м. Пологи, витає чарівна атмосфера. Хочеться накупити повний пакет цукерок, і з головою поринути у світ дитинства.

А тут для цього є все: ароматне печиво, шоколад, вафлі, цукерки, ніжний зефір, цукерки в коробках, карамель. Найкращий вибір для цінителів смачних та якісних солодощів.

А ще зараз діють шалені знижки на певні товари. Улюблені «Ромашку», «Червоний мак» та «Корівку» можна купити за низькими цінами. Тому досить осінньої депресії, гайда за солодощами!

(Магазин знаходиться в районі автостанції м. Пологи)


…На правах реклами…

Коментарів: 6

  • Наконец-то. Всегда стараюсь в любом городе попасть в магазин Рошен и привезти родным классных сладостей и вкусняшек. Теперь и у нас можно всё это найти. А какие у них классные новогодние предложения. Не у каждого жителя есть возможность поехать в Запорожье или другой город. Но зато теперь каждый сможет удивить и порадовать своих близких сладкими подарками. И мне всё равно кто какого мнения о этой фирме и её владельцах, но качество их продукции на высоте, в отличии от некоторых тоже отечественных производителей.

    • Все так,але в саме цьому магазині асортимент не відрізняється від інших магазинів, наприклад,Вкусняшка,Ізюминка і т.д. Так що нічого особливого не бачу, ларьок метр на метр,нічого спільного з справжніми магазинами Рошен (((

Залишити відповідь