УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ: Нове футбольне поле у Пологах прослужить мінімум 11 років 📷📹

Опубліковано в 21:53 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, Фото-галерея    1 268

20 квітня у Пологах знакова подія – на стадіоні “Локомотив” урочисто відкрили футбольне поле зі штучним покриттям.

“Футбол – для когось просто гра, в дворах у неї грають діти, та доки ти не був на стадіоні, футбол тобі сповна – не зрозуміти! О мить, коли співає стадіон, і навкруги одразу все зникає. Пісень я чув мабуть вже мільйон, повірте, музики милішої немає. О мить, коли забитий нами гол, і всі ми кричимо несамовито, ні, ми не дикі, просто любимо футбол, його, як і Пологи – неможливо не любити!” – саме такими словами розпочав відкриття заступник міського голови Сергій Колісник, яким було проведено захід.

На урочистому дійстві були присутні: голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, голова Запорізької облради Григорій Самардак, заступник голови ЗОДА Едуард Гугнін, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова, голова Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко, Пологівський міський голова Юрій Коноваленко, голова Пологівської РДА Артур Крупський, голова Пологівської райради Олександр Покутній. Кожен із них звернувся зі словами привітань.

Костянтин Бриль побажав щоб на Пологівщині народжувались нові “Андрії Шевченки”, та додав, що попереду ще дуже багато роботи – бігові доріжки, освітлення, трибуни, та інше. Губернатор вручив футбольні м’ячі директору Пологівської ДЮСШ Віктору Кулінічу.

Також, нові м’ячі від запорізьких чиновників отримали: Інженерненська школа, Пологівський колегіум №1, Пологівська СРШ №2, Пологівська гімназія “Основа”, Пологівська СРШ №4, Семенівська сільрада, СРШ №6.

Григорій Самардак заявив, що за 1,5 роки це вже 47-ий новий стадіон в Запорізький області.

– Вважаю, що стадіони – це місце не для політичних дебатів, а саме для спорту! – зауважив посадовець.

Чиновники відзначили окремих пологівців:

Наталія Кошель – Інженерненський сільський голова Розпорядженням голови Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Пологівського району нагороджена Орденом за заслуги перед Запорізьким краєм 3-го ступеня.

Наталія Рябчук – Семенівський сільський голова отримала Подяку голови Запорізької облради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію популяризацію здорового способу життя, та вагомий особистий внесок у розвиток футболу в Запорізькій області. До речі, сьогодні у неї день народження. Тож вітаємо! Та бажаємо ще більше нагород!

Від імені Федерації футболу України, Віктор Межейко вручив Костянтину Брилю та Григорію Самардаку медалі за заслуги у розвитку українського футболу.

Подяки Запорізької обласної федерації футболу отримали Юрій Вєтров та Сергій Колісник – заступники голови Пологівської міськради.

Також, Віктор Межейко вручив сувенірні м’ячі з емблемами Федерації футболу України, Запорізької області, гербом Запоріжжя – міському голові Юрію Коноваленку та директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктору Бандурову, який є головним інвестором пологівського футболу.

Юрій Коноваленко у своїй промові згадав, як 30 років тому, на цьому місці, він грав у футбол у збірній команді Пологівського району проти збірної “Динамо-Київ” і “Шахтар”, коли трибуни були вщент забиті вболівальниками (близько 7 тисяч глядачів).

– Сьогодні, не кожен матч Вищої ліги може таким пишатись! Нажаль, ті роки призвели до зубожіння та зруйнування, і для нас справою честі було відродити цей стадіон. Почав це ще мій попередник Віктор Корольов зі своєю командою, ми продовжили. Це велика робота нашої команди, депутатів, виконкому, моїх заступників.. Щиро вдячний Віктору Івановичу Межейку, який організував мені зустріч з президентом федерації футболу України, який є і головою бюджетного комітету, бо завдяки йому ми змогли багато чого зробити. Але коштів не вистачало, і нам на допомогу прийшла обласна влада, яка виділила 4 млн. грн.. і ми це зробили по усім стандартам федерації футболу України: нову роздягальню, з душовими, туалетами.

Попереду ще освітлення, трибуни з кріслами… Це футбольне поле за гарантією (якщо використовувати щодня) може існувати 11 років. Дякую усім, хто допомагав, хто підтримував, і тим, хто не заважав! – зазначив Юрій Анатолійович.

Міська рада також подякувала депутатам Андрію Чеберку, Олегу Закарлюці, Івану Чеснокову.

В рамках урочистостей, свою високу майстерність продемонстрували вихованці СК “Славія”, серед яких чемпіони світу, Європи, та України (тренер – заслужений тренер України Сергій Грімов).

На завершення, перші удари на новому футбольному полі було надано право зробити Костянтину Брилю, Григорію Самардаку, Віктору Межейку, Юрію Коноваленку, та двом капітанам команд юнаків.

Після завершення заходу, на новому полі відбулось відкриття футбольного сезону-2019 на Кубок міського голови.

Відео (прямий ефір з урочистостей)

Довідково:

Сам стадіон був збудований в 30-х роках Пологівським залізничним вузлом станції Пологи. У 1949-50 роках на стадіоні вперше зроблено огорожу, частина якої збереглася і на даний час. У 60-70 роках на стадіоні «Локомотив» проводилися змагання з різних видів спорту: легкої атлетики, волейболу, баскетболу. Пізніше стадіон став місцем для проведення міських культурних заходів. З 1991 року «Локомотив» занепав і знаходився у занедбаному стані. У 2016 році стадіон передано на баланс комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради. Після чого за ініціативи міського голови Юрія Коноваленка коштом міського бюджету було виготовлено проект реконструкції роздягальні та футбольного поля.

Протягом 2017-2019 років стадіон «Локомотив» було реконструйовано. Вартість реконструкції футбольного поля (штучна трава та реконструкція роздягальні) склала 9 млн грн. З яких 3,3 млн грн  кошти державного фонду регіонального розвитку, 4 млн грн  кошти обласного бюджету, 177 тис. грн  міського бюджету м. Пологи.

Залишити відповідь