Урочистості в Пологах присвячені Дню ЗСУ та волонтерам. Хто отримав нагороди? (ФОТО)

Опубліковано в 17:37 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    872

«Україна – країна нескорених!» – так назвались урочистості, що сьогодні відбулись у приміщенні Пологівської РДА з нагоди Дня Збройних сил України та Дня Волонтера.

День Збройних сил України – це свято на честь тих, хто захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких, країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Зі словами привітань до винуватців свят звернулись голова Пологівської РДА Артур Крупський, голова Пологівської райради Олександр Покутній, міський голова Юрій Коноваленко та тво військового комісара Пологівського районного військового комісаріату підполковник Олександр Маляревич. Вони вручили подяки та відзнаки нашим військовослужбовцям і волонтерам Пологівщини.

За патріотизм, особистий внесок у зміцнення обороноздатності країни та з нагоди Дня ЗСУ Почесною грамотою Пологівської РДА нагороджені: учасники бойових дій, учасники АТО – Коцанюк Станіслав Вікторович, Прокурило Вадим Іванович. За патріотизм, особистий внесок у зміцнення обороноздатності країни, патріотичне виховання молоді, участь в “Уроках мужності” у ЗНЗ району – Орловський Валерій Васильович, учасник бойових дій, керівник центру допомоги учасникам АТО. За активну участь у волонтерському русі, особистий внесок у справу соціального захисту ветеранів війни та праці, та з нагоди Міжнародного дня волонтера нагороди отримали жінки-волонтери: Лиходід Надія Іванівна, Лисенко Валентина Василівна, Зубенко Наталія Іванівна.

За добровільне забезпечення проведення АТО в Донецькій та Луганській областях, здійснення волонтерської діяльності, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення відзнакою Президента України “За гуманітарну участь в АТО” нагороджені: Кошовий Андрій Андрійович та Сопільняк Вадим Дмитрович.

За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в Запорізькій області, проявлену соціальну ініціативу, небайдужість до майбутнього рідного краю вручена особова книжка волонтера та оголошена подяка управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА та КУ “Запорізький обласний центр молоді”: Коваленко Тетяні Андріївні, Ковтуну Микиті Віталійовичу, Коробенко Вікторії Володимирівні, Лебедь Дарії Сергіївні, Солодкій Анастасії Сергіївні, Фольц Анастасії Вадимівні.

За активну життєву позицію, підтримку волонтерського руху, допомогу у вирішенні питань воїнів-земляків, учасників АТО та з нагоди Дня ЗСУ Почесною грамотою Пологівської РДА нагороджуються: Дояр Євген Володимирович – волонтер, Омельченко Олександр Миколайович – волонтер, член ГО “Пологівська самооборона”, Мацура Іван Степанович – доброволець добровольчого батальйону Правого сектору, та члени Міжнародного союзу козаків “Запорізька Січ” – Дяченко Федір Федорович, Шкуропат Олег Васильович, Удод Григорій Миколайович.

За вагомий внесок у підтримку фестиваля “Коло друзів”, а також за активну участь у житті міста, подяка голови правління Запорізького обласного благодійного фонду “Посмішка дитини” оголошена учасникам: Коваленко Тетяні, Коробенко Вікторії, Плетінь Наталії.

Розпорядження голови районної ради – за активну життєву позицію, підтримку волонтерського руху, допомогу у вирішенні питань воїнів-земляків, учасників АТО та з нагоди Дня ЗСУ, Почесною грамотою Пологівської райради були нагороджені: Бухтаяров Володимир Федорович – доброволець добровольчого батальйону Правого Сектору, Ліпський Валерій Анатолійович – волонтер, член громадської організації “Пологівська самооборона”, Слісаренко Вадим Анатолійович – волонтер, член громадської організації “Пологівська самооборона”. За патріотизм, особистий внесок у зміцнення обороноздатності країни та з нагоди Дня ЗСУ: Мухін Андрій Вікторович – учасник бойових дій, учасник АТО. За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, вирішення питань соціального захисту ветеранів, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера, Почесною грамотою Запорізької обласної організації ветеранів України нагороджена Кашеварова Марія Антонівна – волонтер волонтерського центру “Пенсіонер” Пологівської РО ветеранів України.

На виконання розпорядження військового комісара Запорізького обласного військового комісаріату з нагоди Дня Захисника України відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» вручено 8 пологівським військовослужбовцям, звільнених з лав Збройних Сил України, які отримали статус бойових дій за безпосередню участь в проведенні АТО: старшому сержанту запасу Артюху Олександру Олександровичу, старшому солдату Калині Віталію Петровичу, старшому лейтенанту запасу Гавриленку Миколі Олександровичу, солдату запасу Лазуньку Олександру Володимировичу, солдату запасу Лукачу Роману Романовичу, старшому солдату запасу Савко Андрію Васильовичу, старшому солдату запасу Стороженку Максиму Сергійовичу, старшому солдату запасу Чуб Олександру Сергійовичу.

Окрім того, привітали квітами ветерана ІІ Світової війни Миколу Іларіоновича Солодкого.

Хвилиною мовчання вшанували наших земляків, загиблих в зоні проведення АТО та при виконання військового обов’язку.

Квіти вручили Василю Івановичу Шингуру, батьку загиблого в зоні АТО героя-земляка Дмитра Шингура, і Тетяні Миколаївні Корнєвій, матері Артема Корнєва, героя, загиблого в зоні АТО.

В програмі взяли участь ведучі вихованці Пологівського РБК: Дмитро Данілець таІрина Тоцька, з тематичними хореографічними композиціями виступили зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» і любительське об’єднання «Файні пані», вокалісти Гванца Гуліашвілі, Діана Асланова, Ірина Чорна, Ольга Заєць.

Після урочистої частини, усі присутні в залі гості та представники місцевого самоврядування та винуватці свят вирушили до пам`ятного знаку Героям Революції Гідності, меморіальної  дошки  Героям Небесної Сотні, пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, де поклали квіти й вшанували героїв хвилиною мовчання.

Нині Збройні Сили України посідають восьме місце за своєю потужністю та чисельністю у Європі, та тридцяту – у світі, і з моменту свого створення формування спеціального призначення постійно приймають участь в гарячих точках по всьому світі та миротворчих місіях.

Анексія Криму Росією та проголошення псевдо республік проросійськи налаштованими громадянами на сході країни, спричинили початок Антитерористичної операції, в ході якої кількість жертв на даний час тільки за офіційними даними сягнула близько 3930 загиблих та понад 11260 поранених військовослужбовців Збройних Сил України; незліченна також кількість цивільних втрат, які збільшуються з кожним днем.

У боротьбі за волю, незалежність і територіальну цілісність  нашої держави в районі проведення Антитерористичної операції віддали життя сучасні герої – уродженці Пологівського району: Дмитро Шингур, Роман Соловйов та Артем Корнєв. Тож, вшануймо всіх загиблих – як військових, що виконали свій борг перед Батьківщиною, так і мирних жителів хвилиною мовчання.

Будьмо ж гідними великої слави Героїв України, які твердо вірили, діяли, знали: Українська нація народилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля червоної української крові на чорну українську землю. Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її обороні.

Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя,

Ще не вмерла й не вмре твоя слава, завойована в чесних боях!

Залишити відповідь