Уряд підтримав зміни до адаптивного карантину

Опубліковано в 10:00 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    885

 Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і додав зміни до постанови, яка регулює правила адаптивного карантину.

 За повідомленням Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, члени Уряду підтримали запропоновані зміни до адаптивного карантину. Надалі карантинні обмеження будуть максимально комфортними для українців і при цьому забезпечуватимуть стримування COVID-19.

 Ступінь загрози поширення короновірусу нині визначатиметься за трьома показниками: наповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, середня кількість тестувань та рівень захворюваності в адміністративно-територіальних одиницях.

 Очільник Міністерства охорони здоров’я України повідомив, що у кожному регіоні визначені лікарні для пацієнтів, хворих на COVID-19, а за умови перевищення показника зайнятих ліжок понад 50%, здійснюватиметься перехід на інший рівень небезпеки. Середня кількість тестувань методами ПЛР та ІФА повинна становити не менше 24 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів. Базовий рівень захворюваності на COVID-19 на сьогодні становить 40 випадків на 100 тисяч населення за 14 днів. Місто або район, де цей показник перевищено, також переводиться на новий рівень епідемічної небезпеки.

 Також Міністр підкреслив, що рішення про послаблення «червоного», «помаранчевого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше, ніж через 14 днів.

За матеріалами Урядового порталу

Залишити відповідь