Уряд підвищив студентам академічні та соціальні стипендії

Опубліковано в 17:33 Новини, У регіоні    265

Кабінет Міністрів України в рамках програм підвищення соціальних стандартів опрацював та ухвалив рішення про підвищення стипендій – академічних та соціальних – на 18%. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Підвищені стипендії будуть виплачуватися вже з 1 листопада.

«Ми ретельно працювали над тим, аби підтримати студентство, і знайшли рішення. Хочу повідомити гарну звістку студентам. З 1 листопада ми приймаємо рішення – підвищуємо академічні та соціальні стипендії на 18%», – сказав Володимир Гройсман.

До речі, в області визначено переможців обласного конкурсу «Студент року» під  час засідання конкурсної комісії, яке провела начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

Основною метою та завданнями конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості, стимулювання зацікавленості студентів до підвищення свого інтелектуального рівня, формування національної свідомості у молоді, створення умов для самореалізації студентів.

У конкурсі беруть участь студенти вузів Запорізької області I-IV рівня акредитації. Конкурс проводиться в таких номінаціях: «Студент – лідер студентського самоврядування року»; «Студент – суспільний діяч року»; «Студент – артист року»;«Студент – учений року»; «Студент – спортсмен року»; «Студент – журналіст року»; «Студент – волонтер року»; «Студент – патріот року»; «Студент – староста року»; «Студентська сім’я року»; «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації».

До складу комісії традиційно входять представники ректоратів вишів Запорізької області, профспілки працівників освіти та науки, структурних підрозділів облдержадміністрації.

Голова конкурсної комісії Наталія Власова зазначила, що конкурс залишається актуальність та популярним серед студентів Запорізької області.

– Цього року на обласний конкурс «Студент року» було подано 62 пропозиції від ВНЗ III-IV рівня акредитації та три пропозиції від ВНЗ I – II рівня акредитації. Це, безумовно, доводить необхідність та важливість проведення такого заходу, відзначення та нагородження кращих студентів, які протягом року проявили активність, зацікавленість, цілеспрямованість у навчальній, громадській, науковій діяльності, – зазначила Наталя Власова.

Нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року» відбудеться під час урочистого заходу, який запланований на 16 листопада в обласному центрі молоді та приурочений до Міжнародного дня студента.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь