Усі подробиці шоу “Міняю жінку” за участю пологівської родини

Опубліковано в 0:56 Важливі, Новини, У Пологах    4 384

Відоме реаліті-шоу «Міняю жінку» користується популярністю і серед пологівців, які з нетерпінням чекали виходу нового сезону. І недарма – цього разу участь в ньому взяла сімейна пара із Поліг.

Софія та Юрій Фещенко раптово стали зірками. Три доньки сімейної пари – Валерія, Марія та Аліна дуже зраділи участі батьків у проекті.

Софія Фещенко з радістю погодилася на інтерв`ю та розповіла деякі подробиці про участь у шоу.

Яким чином обирають родину для шоу, та як це було у вашому випадку?

– Брати участь у телепроекті я взагалі не збиралася, але одного разу чоловік із кумом відпочивали та вирішили пожартувати, а невдовзі я дізналася, що стану учасницею.

Скажіть, чи існують які-небудь заборони або правила, чого не можна робити під час зйомок?

– Під час зйомок не можна було спілкуватися із близькими та рідними, телефон забирають взагалі. Лише одного разу, я мала змогу поспілкуватися зі старшою донькою, яка в той час знаходилася у лікарні, але це – виключення.

Також, вночі з нами ночував редактор, тому що у другому сезоні проекту був випадок статевого контакту між учасниками. Доречі, мій чоловік зрадів, що я буду «під наглядом» редактора, бо він в мене ревнивий.

Чи траплялися під час зйомок конфліктні ситуації?

– Нам розповідали, та й самі бачили по телевізору, що траплялося різне, але в нашому випадку все було спокійно, без конфліктів. Знімальна група, організатори та колектив проекту ставилися до нас дуже добре.

Ми помітили ідеальний порядок у вашій оселі, хоча дуже часто героїні шоу лишають по собі безлад.

– Я працюю лаборантом, тому в хаті має бути чисто, до того ж у мене три доньки, які завжди допомагають, хоча вони різного віку – 19, 11 та 6 років, але дуже дружні. Участь у проекті стала для мене сюрпризом, я уявила, що вся країна побачить де та як живе моя родина, але у нас завжди порядок. Хоча дійсно, всі родини різні, тому ставлення до чистоти та підхід до прибирання у всіх різний.

Чи платять учасникам проекту та скільки?

– Я особисто чула плітки, що платять до 30 000 гривень, але одразу скажу, це не правда. Гроші платять, але набагато менше. Чоловік на той час не працював, тому фінансова проблема існувала, хоча ініціатором нашої участі був саме чоловік. Я не приймала участь заради грошей. Зараз чоловік працює в Запоріжжі, так що все потроху налагоджується.

Скільки днів тривали зйомки?

– Зйомки тривали протягом тижня. Монтаж та обробка матеріалу тривали кілька місяців.

Чи не жалкуєте, що взяли участь у проекті, відчуваєте себе зірками?

– Зірками себе не відчуваємо, хоча багато людей цікавиться подробицями. Про участь не жалкуємо. Єдине через що було важко – так це через зйомки, коли ти ніяковієш перед об`єктивом та у незнайомій ситуації в іншому місті, з чужими людьми. Але, після шоу чоловік ставиться до мене набагато краще – почав приділяти більше уваги, ми проводимо більше часу разом із дітьми. Та навіть обвінчалися в Одесі, це було особливо та незвично. Так що користь від участі в проекті, гадаю, дуже велика, тож, я не жалкую.

Чи вимагають умови контракту зберігання в таємниці подробиць участі?

– Так, звісно, до ефірного показу передачі заборонено розповсюджувати яку-небудь інформацію та давати інтерв`ю, але тепер вже можна.

Чи відобразилася ваша участь у проекті на доньках?

– Вони радіють з приводу нашої участі, радіють також тому, що наші із чоловіком взаємовідносини покращилися. Єдиним великим випробуванням було те, що протягом тижня ми з ними не спілкувалися.

Що ви порадите потенційним учасникам реаліті-шоу «Міняю жінку»?

– Завжди потрібно лишатися самим собою, і пам`ятати про те, що з будь-якої ситуації існує вихід, і потрібно цінувати тих, хто знаходиться поруч.

Ми дякуємо нашій героїні за цікаву бесіду, та, на останок, бажаємо своїм читачам дослухатися до її слушної поради: дійсно, рідні нам люди, як ніхто, заслуговують на повагу та добре ставлення!

Спілкувався: ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь