УСКЛАДНИЛАСЯ СИТУАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ДИФТЕРІЮ. Пологівці, зробіть щеплення

Опубліковано в 11:10 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    327

В Запорізькій області, як і в цілому по Україні, останнім часом ускладнилась ситуація щодо захворюваності на дифтерію. Перші випадки захворювань в Україні почали реєструватися з серпня поточного року та продовжуються реєструватися до цього часу.

У жовтні поточного року в Запорізькій області вперше за останні 17 років зареєстровано 2 випадки дифтерії: у мешканки Мелітопольського району 56 років та у мешканки міста Запоріжжя 46 років. У першому випадку пацієнтка щеплена, але не отримала чергового щеплення в квітні поточного року, в другому випадку пацієнтка не щеплена, на цей час знаходиться в інфекційній лікарні в тяжкому стані.

Дифтерія – гостре інфекційне захворювання, лікується введенням специфічної сироватки бажано у перші години захворювання, в іншому випадку – летальний результат.

Єдиний метод специфічної профілактики – вакцинація. Щеплювального матеріалу для вакцинації дорослого та дитячого населення комунальне підприємство «Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Пологівської районної ради Запорізької області має в достатній кількості. Тому запрошуємо доросле та дитяче населення перевірити наявність відповідної вакцинації та у випадку відсутності зробити відповідне щеплення.

Захистіть себе! Будьте здорові!

Залишити відповідь