УСЗН Пологівської райдержадміністрації звертається до отримувачів виплат

Опубліковано в 9:30 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 261

З метою врегулювання питання забезпечення сімей державною підтримкою в період поширення на території України гострої респіраторної хвороби СОVІD – 19, Мінсоцполітики підготовлено проект нормативно –правового акту, яким передбачається, що кошти отримані малозабезпеченими сім’ями та одинокими матерями під час карантину до 01 липня 2020 року залишаться в родинах (зміни до Постанови Кабінету Міністрів від 08.04.2020 № 2654 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги»). Проєкт акту подано на розгляд Уряду.

З огляду на зазначене управлінням соціального захисту призупинено стягнення коштів державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям, які були отримані відповідними категоріями отримувачів під час карантину до 1 липня 2020 року.

Після прийняття постанови Кабінету Міністрів України управлінням буде проведено перерахунок та повернуто кошти отримувачам державної соціальної допомоги сім’ям та одиноким матерям, які були з них стягнені.

Звертаємо увагу, що це стосується тих отримувачів, які в період з березня по червень поточного року повинні були подати нову заяву для повторного призначення певного виду допомоги, але в умовах карантину її не надали і отримували  допомогу у розмірі, який  був розрахований на кінець періоду автоматично.

Зазначені норми не стосуються громадян, які в цей період подали заяву на повторне призначення вчасно.

За інформацією управління соціального захисту населення Пологівської райдержадміністрації

Залишити відповідь