УВАГА! На Пологівщині поліцейська операція “ЛІТО”

Опубліковано в 19:48 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    524

На території Пологівського району стартували щорічні профілактичні заходи під умовною назвою “Літо”, які триватимуть до 31 серпня. Працівники поліції проводитимуть профілактичні заходи в місцях масового відпочинку молоді з метою виявлення бездоглядних дітей, підлітків, які перебувають у розшуку та подальшого їх соціального влаштування.

Перевірятиметься стан дотримання працівниками торгівельних закладів вимог законодавства щодо заборони реалізації неповнолітнім цигарок та алкоголю, обмеження перебування дітей у нічний час в розважальних закладах. Поліцейські будуть проводити профілактичні рейди з метою перевірки дотримання цих вимог. При виявленні порушень вживатимуться заходи щодо притягнення правопорушників до відповідальності та подальшого призупинення ліцензії згідно чинних вимог законодавства.

Поліцейські звертаються до батьків: у період літніх канікул неповнолітні більше часу проводять на вулиці, тому необхідно забезпечити належний контроль за їх відпочинком, аби не допустити негативного впливу з боку дорослих осіб, втягнення їх у злочинну та іншу протиправну діяльність.

Працівники відділу ювенальної превенції звертаються до громадян із проханням повідомляти про будь-які факти вчинення злочинів чи правопорушень дітьми чи щодо дітей, очевидцями яких ви стали, за телефонами «102» або 0616522860

Т.в.о начальника підполковник поліції О.П. Устименко

Залишити відповідь