Увага! Заяву на монетизацію зекономлених субсидій треба подати до 1 вересня

Опубліковано в 15:15 Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    336

У рамках урядового проекту з монетизації частини зекономлених субсидій в Україні вперше здійснюється виплата «живих» грошей. Це перший крок до переходу на повну монетизацію пільг і субсидій. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

За результатами попереднього опалювального сезону монетизації підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу –  100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення.  Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин,  – 135 гривень  за зекономлену електроенергію та близько 700 гривень  за зекономлений обсяг газу.

У Департаменті наголосили, що громадяни, які зекономили ресурси, мають до 1 вересня поточного року звернутися до органів соціального захисту з відповідною заявою та вказати реквізити банківського рахунку або поштового відділення, куди можна перерахувати кошти. Виплата коштів відбуватиметься у вересні-жовтні цього року.

Нагадуємо, Управління соцзахисту населення у Пологівському районі знаходиться за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 30. 

Якщо громадянин має зекономлену субсидію на газ або електроенергію, які використовуються для опалення, але з якихось причин не був включений у відповідний список на монетизацію, він може звернутися до підприємства з проханням включити його у додатковий список. Або потрібно надати інформацію органу соціального захисту населення про наявність зекономленої субсидії, що часто видно з платіжки. На підставі цього управління соцзахисту має право звернутися до надавача послуги.

За даними Департаменту, в Запорізькій області претендують на виплату частини невикористаних сум субсидії 63 тисячі 710 осіб, з них: 4315 осіб – на послугу з електропостачання, 59395 особи – на послугу з газопостачання.

Інформує: Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь