В 10 містах області перевірили аптеки. Пологівські – не виключення

Опубліковано в 15:16 Новини, У районі, У регіоні    544

В аптеках Запорізької області пройшли масові перевірки.

Комісії перевіряють, як працює програма «Доступні ліки».

Були перевірені аптеки Запоріжжя, Мелітополя, Кам’янки-Дніпровської, Енергодара, Бердянська, Гуляйполя, Василівки, Акимівки, Поліг та Оріхова.

Так, стало відомо, що в більшості з перевірених аптек, які працюють за програмою «Доступні ліки», в тому числі й Пологівського району – проблем з медикаментами, які в рамках програми видаються сердечникам, астматикам і діабетикам, немає. Більшість препаратів зі списку доступних ліків в аптеках є, і місцеві жителі без проблем можуть їх отримати.

До слова, рейд аптек показав і попит на «Доступні ліки». Фармацевти показували «інспекторам» десятки і сотні рецептів, з якими люди приходили за ліками і, на підставі висновку лікарів, отримували їх.

Складнощі виникли тільки в Енергодарі, де в місцевій аптеці доступних ліків вистачає буквально на 2 дня. Там люди фактично не можуть отримати необхідні їм медикаменти.

«Доступні ліки» дозволяє жителям України, що страждають від захворювань серцево-судинної системи, астми і діабету, отримувати необхідні для лікування медикаменти або безкоштовно, або зі значною знижкою.

Джерело: vmestezp.org

Залишити відповідь