В день свого професійного свята працівники обленерго заблокували рух на проспекті. А що з пологівськими? (+ВІДЕО)

Опубліковано в 13:44 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні, Цікаво та корисно    525

За інформацією IPnews, співробітники «Запоріжжяобленерго» декількома днями раніше пікетували «Запорізький титано-магнієвий комбінат», який в Запоріжжі є найбільшим боржником за електроенергію.

Як відомо, працівники підприємства понад три місяці не отримують заробітної платні, тому з 19 грудня розпочали тижневий страйк.

Сьогодні обурені страйкарі із плакатами в руках перекрили проспект Соборний. Рух транспорту наразі блоковано.

Учасники акції мають намір продовжити страйк біля будівлі Запорізької облдержадміністрації.

Також відомо,  що  із Пологівського РЕМу наразі звільнилися 27 фахівців. Причиною цьому є катастрофічна ситуація, яка склалася внаслідок невиплати заробітної платні протягом тривалого періоду.

На сьогоднішній 22-й сесії Пологівської районної ради Василь Тимошенко, який є депутатом від Опозиційного блоку, наголосив про крайню необхідність вирішення даного питання. Голова районної ради  Олександр Покутній повідомив, що питання  вже вирішується: так, ще у листопаді було надіслано офіційні листи із проханням про сприяння вирішенню даної ситуації до Запорізької ОДА, НКРЕКВ та навіть до Верховної Ради України. Проте, відповіді на надіслані листи отримано так і не було.

Один із депутатів Василь Валерійович запропонував надіслати листи ще раз,  доки не буде конкретного окреслення вирішення проблеми із заборгованості по заробітній платні енергетикам.

Відомо,  що станом на 1 листопада заборгованість складала 1,5 млн. грн.

На останок,  голова Пологівської ради Олександр Покутній зазначив,  що сьогодні,  після завершення сесії,  буде нагороджено 2 фахівців Пологівського рему з нагоди професійного свята.

Тож, наразі проблема із невиплатою заробітної платні працівникам Пологівського РЕМу є відкритою. Гірко усвідомлювати, що у день свого професійного свята енергетики так і не зможуть гідно відзначити його, тому що протягом кілька місяців не отримували свої зароблені кошти. Тож, для них цей день є святом «із сльозами на очах».

Залишити відповідь