«В добру путь!» – сказала своїм випускникам Пологівська ДШМ (ФОТО)

Опубліковано в 18:43 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    501

31 травня у Пологівській ДШМ відбулися випускні вечори.

Випускниками художнього відділення разом з їх викладачами було підготовлено святкову програму з вітаннями, словами подяки працівникам школи мистецтв, розвагами і спогадами про шкільне життя в мініатюрах, з переглядом світлин.

Директор школи Л. Кас’яненко вручила випускникам свідоцтва про закінчення школи і отримання ними початкової мистецької освіти, грамоти за відмінне навчання, активну виставкову діяльність і високі творчі досягнення.

Зі словами вітань до дітей та їх батьків, до вчителів звернулася начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Діденко.

Батьки дякували вчителям за роботу. Діти дарували квіти своїм наставникам.

Цього ж дня відбувся випускний вечір для випускників музичного і хореографічного відділень школи.

Зі словами привітань до присутніх в залі випускників, їх батьків, до викладачів школи звернулася заступник голови райдержадміністрації І.Півень.

Керівник школи Л.Кас’яненко вручила випускникам відповідні свідоцтва про закінчення школи, визначеним випускникам-грамоти за відмінне навчання та активну концертну діяльність.

Батьки випускників у своєму виступі згадали цікаві моменти за роки навчання в школі, подякували усім викладачам за їх труд.

Випускники демонстрували відеоролики про шкільне життя, грали на музичних інструментах, співали і виконували хореографічні замальовки у різних стилях танцю, грали тематичні театральні мініатюри.

Святкування проходило в душевній атмосфері. Деколи на очах дітей з’являлись сльози суму за тим, що вже ніколи не повернеш. Залишається тільки пам’ять про шкільне життя, вміння і знання, які пронесуть випускники через усе життя.

Вітаємо вас, випускники Пологівської школи мистецтв-2018!

Нехай здійснюються ваші мрії, натхнення вам і нових здобутків на життєвому шляху!

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь