В області розпочинається Місячник зайнятості жінок

Опубліковано в 12:12 Новини, У регіоні    428

За повідомленням Запорізької обласної служби зайнятості, із числа безробітних, що перебували на обліку з початку року, на сьогодні більше 12 тисяч жінок потребують допомоги в працевлаштуванні. Як свідчить статистика, серед безробітних жінок, які перебувають на обліку в центрах зайнятості Запорізької області, третина мають досить високий професійний та освітній рівень. Відсутність пропозицій для них зумовлена використанням на більшості підприємств праці чоловіків.

З метою надання допомоги жінкам у пошуках роботи служба зайнятості у квітні проводить «Місячник зайнятості жінок». Протягом усього місяця в кожному міському та районному центрах зайнятості області будуть проведені різноманітні заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості жінок, у тому числі тих, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Місячник розпочнеться Днем відкритих дверей служби зайнятості для жінок. У цей день заплановане проведення інформаційних семінарів про види послуг, що надаються службою зайнятості жінкам.

Планується проведення засідання «за круглим столом» з питань забезпечення зайнятості жінок із залученням представників місцевих органів влади, роботодавців, громадських організацій. Для безробітних жінок також будуть проведені ярмарки вакансій, аукціони претендентів, презентації професій та тематичні семінари. Жінок, які потребують працевлаштування, запрошують взяти участь у засіданні клубу для безробітних «Пошук», «Я – успішна жінка».

Під час проведення тематичних заходів роботодавці матимуть можливість підібрати працівників для потреб виробництва, сфери обслуговування, сільського господарства тощо. Відповідно, жінки зможуть пройти співбесіду та отримати роботу, скориставшись «гарячими» вакансіями.

Більш детальну інформацію щодо графіка проведення заходів можна отримати в міських та районних центрах зайнятості області.

Наостанок, зазначимо, що пошук роботи в інтернеті також можливий на сайті Jooble.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь