В області стартував новий проект для жінок «золотого віку»

Опубліковано в 17:49 Важливі, Новини, У регіоні, Цікаво та корисно    289

Даний проект започатковано громадською організацією «Флоренс» у співпраці з Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

Новий проект передбачає роботу з жінками пенсійного віку з метою розвіяти старі стереотипи, упередити прояви дискримінації у ставленні до людей похилого віку, допомогти цій категорії громадян повернути впевненість у собі та самоповагу.

Найактивнішими партнерами громадської організації «Флоренс» стали територіальні центри соціального обслуговування. Для  впровадження ними нових форм роботи Департаментом спільно з «Флоренс» на базі Центру цієї громадської організації організовано семінар-тренінг для завідувачів відділень денного перебування, керівників клубів спілкування та «Університетів Третього віку»  в рамках проекту для жінок «золотого віку»  «Я – красива».

Як розповіли в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, учасники заходу пройшли навчання з організації  комплексних занять щодо формування у осіб, з якими вони працюють, позитивного мислення, покращення взаємин з оточуючими, рідними та друзями, планування вільного часу, догляду за своїм зовнішнім виглядом тощо. Працівники соціальної сфери отримали кваліфіковані методичні рекомендації та поради з практичного застосування отриманих знань.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь