В області створено оперативний штаб протидії аграрному рейдерству

Опубліковано в 15:17 Для бізнесменів та підприємців, Новини, У регіоні    373

За участі заступника міністра юстиції України Гія Гецадзе відбулось засідання оперативного штабу щодо протидії аграрному рейдерству. Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, директор Департаменту агропромислового розвитку Вадим Фіоктістов, представники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Оперативний штаб створено на період збору врожаю задля протидії аграрному рейдерству. Такі оперативні штаби створено в усіх регіонах України.

– Наша головна мета – всіляко співпрацювати з облдержадміністрацією та мобільно захищати права та інтереси аграріїв. Міністерство юстиції України веде активну діяльність в напрямку захисту прав власності громадян та протидій рейдерству, тож штаб працюватиме на постійній основі в режимі оперативного реагування на спроби рейдерських захоплень земель або вирощеного врожаю, – підкреслив Гія Гецадзе.

Як наголосив Олександр Бабанін, у Запорізькій області певна робота щодо захисту аграріїв триває та вже є певні результати.

– Ми не починаємо роботу з нуля. За ініціативи голови облдержадміністрації діє операція «Урожай», мета якої – вивезти з тіні агропромисловий сектор на надати підтримку фермерам та аграріям, які працюють у правовому полі. Цього року операція «Урожай» набула ще більшого масштабу, – відзначив Олексій Бабанін.

Телефон «гарячої» лінії оперативного штабу: 050-286-34-06.

Залишити відповідь