В області звільнили директора і вихователя дитсадка за грубе спілкування з дітьми

Опубліковано в 20:59 Важливі, Новини, У Пологах, У регіоні    883

Кілька тижнів тому в Бердянську стався неприємний інцидент. Хтось із батьків опублікував запис розмови вихователя і нянечки ясельної групи дитячого садка «Малятко». Тон і манера спілкування з малюками викликали багато питань, і цією справою зайнявся міський відділ освіти.

Після службового розслідування, з керівником дитсадка вирішили не продовжувати контракт. Вихователя також звільнили, а няньку перевели на півставки технічного працівника, повідомляє «Бердянськ 24».

Ця ситуація має спонукати й вихователів пологівських дитсадків замислитись про свою поведінку та відношення до дітей. Нам відомо про випадки в одному із дитячих садків міста, коли вихователь дозволяє собі підвищувати тон і застосовувати грубу лайку в бік малюків, як то кажуть: “Поки батьки не бачуть”, але чують, дорогенькі. Шкода, що в цей момент руки не до диктофону тягнуться, а до дитини, яку якнайшвидше хочеться забрати від не зовсім адекватної виховательки, і більше не пускати до цього закладу.

До речі, мама цієї дитини неодноразово помічала, що саме до однієї з виховательок її донька “просто криком” не хоче йти, але не звертала уваги, гадаючи, що це елементарні капризи дитини, але після почутого під дверима у садку, категорично змінила свою думку, та ставлення. Цікаво, що завідуюча закладом навіть не знає, як реагувати на подібні ситуації зі скаргами батьків, аргументуючи це тим, що “раніше з подібним не стикалась”.

Тож, будь ласка, шановні вихователі, замисліться, та перегляньте своє відношення до наших дітей. Адже ми віддаємо їх на свій страх і ризик, довіряючи вам та сподіваючись на їх якісне виховання, а не зруйновану психіку. Діти у дошкільному віці не можуть самостійно себе захистити і відстояти, а на їх місці може бути й ваша донька чи син.

Коментарів: 7

    • А дома ви мусі -пусі з ними? ТА качаються вони у вас по городі, а ви не знаете як їх дотягти до дому!!!

      • Це ваші мабуть “качаються”, діти вихованих батьків не сприймають лайки місцевих вихователів дітсадочків! Пологівськім вихователям треба пройти перевірку на профпрегодність! Обов’язково встановити онлайн камери спостереження в усіх освітніх установах! Щоб учителі, вихователі та неньки урозуміли усю серйозність своєї професії!!!

  • А вы знаете, не мешало бы всем поработать под камерами, за такие копеечные зарплаты, ваших детей, воспитывают, сюсюкают, сопли вытирают и другие места тоже!!! А благодарность, камеры и проверки. Вы родители в себе разберитесь. Дети не знаю что такое уважение, впрочем как и их родители!!! Задумайтесь и вы!!!

  • А я бы ответную зачачу поставила: что бы родители проходили профпригодность в воспитании детей. Что вы с ними делаете? Как посмотрю последствия родительского воспитания,ихнюю все дозволенность , и ужасаюсь какая будет нация. Сейчас дети руководят взрослыми. Возмущению нет предела.

  • Вот это комментарии, после прочтения складывается впечатление что их писали сами же воспитательницы вот таких садиков или их бездетные подруги потому что адекватная любящая мать никогда бы такого не написала!а по поводу зарплат, то если человек не доволен своей зарплатой то в его силе изменить место работы, пойти на курсы повышения квалификации, а не винить в своей ущербности окружающих и срываться на чужих детях только потому что не смогла реализоваться в жизни, и вообще какие могут быть оправдания жестокого поведения с ребенком!!!!??

Залишити відповідь