В оселях пологівців раптово зникло світло: що трапилося?

Опубліковано в 18:47 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, Цікаво та корисно    1 056

Сьогодні о 17:30 в оселях пологівців майже по всьому місту (окрім центральної його частини в районі супермаркета АТБ) раптово зникло світло.

Ми одразу зателефонували до РЕМу на номер телефону 2 34 98, але відповіді так і не отримали: спочатку телефонна лінія була зайнятою, а згодом на іншому кінці дроту зв’язок навмисно переривали.

Далі ми зателефонували на гарячу лінію ПАТ “Запоріжжяобленерго” (0 800 504 502), де оператор в свою чергу пообіцяла зателефонувати до Пологівського РЕМу, щоб прояснити ситуацію. Проте, спроби оператора також виявилися марними. Нам порадили перетелефонувати пізніше.

Тим часом, серед схвильованих пологівців почали ширитися чутки про навмисний саботаж працівників РЕМу, які протягом тривалого часу не отримують заробітної платні. Особливо насторожував нещодавній випадок із жителями Червоного виселку, коли під час перепаду напруги в електромережі у багатьох зіпсувалися побутова техніка.

Також, багато пологівців користуються саме електроопаленням, тож, для них тривала відсутність напруги в мережі загрожує можливістю замерзнути.

Проте, світла не було лише протягом 30 хвилин. За інформацією з неофіційних джерел, нам стало выдомо, що в трансформатор біля магазину “Меценат” потрапив кіт, який хотів зігрітися, він нібито й став причиною аварійної ситуації.

В будь-якому випадку, працівники РЕМу спрацювали швидко та залагодили наслідки несправності, тож, дякуємо їм за оперативну та злагоджену роботу.

Залишити відповідь