В Пологах продають “золоту” цибулю

Опубліковано в 17:49 Новини, У Пологах    519

В порівнянні з минулорічною ціною на посадкову цибулю, яку продавали по 15 грн за банку місткістю 0,5 літрів, ціна цього року стартує від 25 – 35 грн за аналогічний об’єм. Та й це ще не кінець! Ціна в деяких місцях роздрібної ринкової торгівлі на посадкову цибулю, яку в народі називають “болгарською”, сягає 40 – 45 грн за банку.

В деяких магазинах міста таку цибулю продають на кілограми, вартість одного сягає від 100 – 120 грн. Це звичайно більше, проте і дорожче в рази.

Що ж сталося на ринках з цибулею? – вирішили ми поцікавитись у пологівських продавців. І те що ми почули вразило нас ще більше:

“Купуйте зараз, бо далі до активного посівного періоду ціна знову має збільшитися” – говорить продавчиня Наталія з місцевого ринку.

Журналісти ПІК вирішили поцікавитись цінами на посівну цибулю в мережі інтернет.

На відомому всім сайті ми знайшли посівну “болгарську” посадкову цибулю за ціною від 57 грн за кіло. Один нюанс – даний посадковий матеріал треба купляти мінімум сіткою, а це майже 10-15 кг.

Якщо замовляти товар в одні руки, то це забагато, а якщо купляти у складчину, то виходить значно дешевше навіть з пересилкою.

Отже, сміливо можемо сказати, що в Пологах відбувається значне завищення ринкових цін на даний продукт. Проте деякі альтернативи все ж є.

Оля Белименко

Залишити відповідь