В Пологівській СРШ № 2 відбулися заходи з нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом (+ ФОТО)

Опубліковано в 22:59 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, Фото-галерея, Цікаво та корисно    677

Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Цього дня в Пологівській СРШ І-ІІІ ступенів №2 відбулися наступні заходи, присвячені профілактиці, розширенню обміну інформацією серед учнів, щодо ВІЛ/СНІД:
– тренінг для вчителів “Профілактика ВІЛ/СНІДу на робочому місці”, який провела практичний психолог Настич А.;
– показ документального фільму “СНІД – зворотній облік”, під керівництвом соціального педагога Фіногеєвої Л. та вчителя основ здоров’я Скидан Ю.;
– квест-подорож для учнів 8-9 класів “Маршрут безпеки”, яка базується на колективних методах взаємодії, має на меті інформування та обговорення таких тем, як ВІЛ, репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка у ризикових ситуаціях. Квест провели: Скидан Ю., вчитель основ здоров’я та тренер життєвих навичок разом із командою педагогів: соціальним педагогом Фіногеєвою Л., бібліотекарем Бурлакою С., учителем інформатики Дорофєєвою К. та вчителем біології Сторчак Л.

Під час тренінгу учні активно спілкувалися і ділилися один з одним знаннями та думками щодо репродуктивного здоров’я. Завдяки дискусіям у групах однолітків, учасники розвивали здатність мислити критично й незалежно. Вони вчилися пов’язувати свої особисті поведінкові ризики із можливими наслідками та розробляли особисті профілактичні стратегії. У Пологівській СРШ № 2 дана інтерактивна гра для старшокласників проводиться не вперше. В майбутньому команда досвідчених педагогів планує вжити заходів щодо популяризації квест-подорожі “Маршрут безпеки” серед інших шкіл міста Пологи.

Інформує: соціальний педагог Пологівської СРШ І-ІІІ ступенів № 2

Залишити відповідь