В Пологівському Професійному Ліцеї зустрічали гостей (ФОТО, Відео)

Опубліковано в 16:20 Відео-галаеря, Новини, У районі, Фото-галерея    846

Сьогодні, в ДНЗ Пологівський Професійний Ліцей – День відкритих дверей.

В рамках проведення профорієнтаційної програми та популяризації виробничого навчання серед випускників загальноосвітніх шкіл, в Пологівському Професійному Ліцеї радо зустрічали гостей з міста і району. Коридори ліцею заполонили допитливі очі майбутніх випускників з міських та районних шкіл, вихованці школи-інтернату з Гуляйполя. Деякі учні разом з батьками приїхали з сусідніх районів. Також, були представники Пологівського центру зайнятості.

Гостям показували виробничі майстерні, продукцію, яка виготовляється руками учнів – майбутніх кваліфікованих спеціалістів. На презентації можна було побачити і металеві ємкості і сміттєві баки – чорні пінгвіни, на яких погляд часто зупиняється по вулицях міста. Учні ліцею разом з майстрами презентували власні вироби та відповідали на поставлені запитання.

Майстер виробничого навчання Ігор Гринь разом зі своїм учнем Віталієм Топало презентують складання схеми вмикання трифазного асинхронного електродвигуна за допомогою нереверсивного магнітного пускача.

Учні – кухарі, разом зі своїми викладачами організували для присутніх справжню гастрономічну експозицію – хот-доги, здобна випічка, кулінарні смаколики власного виробництва. Всі гості мали нагоду скуштувати кулінарні шедеври.

В актовій залі для гостей проводились відео та фото-презентації, ведуча викладач спеціальних дисциплін Наталія Кащенко достеменно розповідала присутнім про сам навчальний заклад, умови набору учнів, їх навчання та виховання.

Виступами майстрів та представником від центру зайнятості було наголошено про важливість таких професій як: електрогазозварник, електромонтер, кухар, кондитер, водій…

Оля Белименко

Залишити відповідь