В районі вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Опубліковано в 13:09 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    261

26 квітня в Україні відзначають День Чорнобильської трагедії.

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, посилення суспільства та світової спільноти до проблем подолання наслідків катастрофи в Україні проводяться тематичні заходи.

25 квітня в розважальному центрі Юність вшанували наших земляків, переселенців, які не озирались, не відступали, не ховались за спини інших, а в самому серці аварії виконували свій обов’язок.

Зі словами пошани та поваги до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації І.Півень, радник голови районної ради М.Малиш, заступник міського голови С.Колісник.

Промову мала дружина ліквідатора катастрофи Коєва Юрія Дмитровича-Любов Костянтинівна Коєва, вона прочитала вірш про Чорнобильську катастрофу.

Присутні, а це 47 ліквідаторів аварії та їх дружини, керівники району та міста, мешканці району вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто ціною свого життя оплатив шанс на життя мільйонів.

Святкову програму підготовлено Пологівським районним будинком культури  і проведено культпрацівниками О.Заєць і Є.Курносовим. Присутнім були подаровані яскраві концертні номери від зразкового хореографічного колективу «Союз» Пологівського РБК (танець «Я і Сара»), зразкового аматорського хореографічного колективу «Овація» і учнів хореографічного відділення Пологівської ДШМ (композиції «Молюся за тебе», «Весела господарочка», «Мадагаскар», «Смерека», «Барви рідної землі»). Вокальними виступами присутніх привітали вихованки РБК А.Закарлюка, Д.Асланова, О.Заєць.

Після концертної програми присутнім було запропоновано спілкування за чашкою кави.

Організатор заходу-управління соціального захисту населення Пологівської райдержадміністрації за підтримки відділу культури і туризму.

Захід відбувся  за рахунок районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям».

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь