В редакції ПІК стався ВИБУХ… радощів, щирості, емоцій (ФОТО)

Опубліковано в 17:02 Новини, У Пологах    657

Вчорашній день журналістів ПІК зробили діти! Щирі, безпосередні, позитивні, допитливі – учасники шоу “Міні-міс Пологи 2019” та “Міні-міс, міні-містер, юна міс Пологи 2019” прийняли запрошення від команди новинного порталу, та охоче погодились завітати на гостину до редакції.

Знайомтесь:

Анастасія Руденко – семирічна першокласниця, жителька с. Івана Франко, учасниця конкурсу “Міні-міс Пологи”, яка обожнює важкий рок, фокуси, спортивний одяг та мультфільм “Слагтерра”.

Професійно займається танцями з чотирьох років в театрі танцю “Терпсихора”, під чуйним керівництвом Тетяни Чернявської. Настя відвідує театральний гурток при ЦКД “Гірник”, мріє стати візажистом та пофарбувати волосся. А поряд з тим, хоче бути вчителем танців, ветеринаром та навіть президентом.

Дівчинка обожнює свою родину – батьків та меншого братика Олексія, і з повагою в серці відноситься до рідної землі.

Почувши про конкурс, Настя вирішила “іти до мети”.

“Я люблю запалювати, бути в центрі уваги. Проект “Міні – міс Пологи 2019” навчив мене бути самостійною, виваженою, справжньою леді. Найяскравіші спогади – кулінарний конкурс ( а точніше підготовка до нього), моє прекрасне плаття, що починало світитися від надавлювання чарівної кнопочки, танці та дефіле” – згадує Настя.

Дівчина виборола титул першої віце міні-міс в конкурсі. Вона пишається своєю перемогою. В родині Руденків переможців не бракує. Адже в другому пологівському конкурсі краси, титул Міні – містер Пологи 2019 виборов Олексій Руденко – молодший брат Анастасії.

Знайомтесь:

Олексій Руденко – п’ять років, вихованець дитячого садочку “Віночок”. Вважає себе дорослим, бо вже має іграшкове кермо. Мріє про справжню автівку, та в усьому допомагає батькові, мріє грати в теніс, любить загадувати загадки.

Олексій непосидючий, допитливий хлопчик. За годину перебування в редакції ПІК, він дослідив і спробував в дії всі механізми та обладнання.

Протягом того, як відбувався конкурс краси, Олексій, як мінімум, гарно поводився. Для нього участь у такому масштабному проекті – немов захоплююча пригода.

“Все було круто! Мені сподобалось” – говорить коротко маленький переможець.

За словами хлопчика, найкращим конкурсом був вихід в українських костюмах. Дуже прийшлися до душі Олексію вишита сорочка та яскраві шаровари. А ще він згадує красиву тьотю в журі з блискучою короною.

А що говорить мама дітей?

Вікторія Руденко – мама Олексія та Анастасії, працює завідуючою клубом в с. Івана Франка. “Якщо в родині є діти, то вони не повинні бути самі по собі. За дозвілля дітей та їхнє виховання відповідають батьки. Саме від них залежить, якими виростуть їх дітки” – переконана пані Вікторія.

Про конкурс дізналась від своєї знайомої Вікторії Ромашової – мами нашого третього гостя (але про це трішки згодом) і вже незабаром наші діти вже були записані до участі в ньому. Саме завдяки взаємопідтримці та взаємодопомозі, дружній пораді, у нас та наших дітей все вийшло! Ми все робили разом. Разом з родиною ми часто проводимо дозвілля на природі в рідному селі, інколи виїжджаємо до Запоріжжя в цирк або розважальні центри. Головний принцип нашого виховання – дати дитині можливість зробити крок самій. Образно кажучи – ми з чоловіком йдемо пліч-о-пліч з нашими дітьми, тримаючись за руки, а не несемо їх на своїх руках.

За словами всіх членів родини Руденко, хороші друзі – це звучить гордо! Тому, сьогодні в нашій редакції ще один призер конкурсу краси, володар титулу “Маленький принц” – Всеволод Ромашов.

Семирічний скромний хлопчик, який співчутливо ставиться до всіх покинутих напризволяще “хвостиків”, тому вдома у Сєви 5 котиків та 3 собачки. Хлопчик професійно займається танцями в театрі танцю “Терпсихора” і є танцювальним партнером вже відомої нам Анастасії Руденко. Разом вони часто займали призові місця і навіть гран-прі, побували на багатьох районних, обласних та навіть міжнародних конкурсах. А ще Всеволод по-дорослому серйозно декламує вірші українських поетів, відвідує театральний гурток у ЦКД “Гірник”, вчиться вишиванню, любить їздити на велосипеді та обожнює свою маму – лікаря, професію якої прагне наслідувати.

“У першому конкурсі краси я просто допомагав моїй подрузі Насті виконувати творче завдання – танок “Клен”. А вже у другому приймав участь сам. Найкращим вважаю творчий конкурс. Якби був третій конкурс краси в Пологах, я б ще раз прийняв в ньому участь” – розповідає призер.

Мама Сєви, Вікторія Ромашова з розчуленням згадує підготовку до конкурсу:

“Готувались колосально – ми з сином навіть фільм про Джеймса Бонда переглядали, щоб намагатися точно його скопіювати в останньому виході конкурсу. Довгі години репетицій, пізнє повернення додому, інколи навіть через силу – тепер я з гордістю можу сказати – “ми це зробили”, точніше  – “наші діти просто розумнички”.

Діти – наше все! Діти, які змалечку ведуть активне суспільне життя – сміливіші, відвертіші та розкутіші. Журналістам ПІК дуже пощастило поспілкуватися з маленькими позитивчиками. Вони своїм настроєм та безпосередністю показали, що життя  – прекрасна незвідана річ, і наше світосприйняття залежить лише від нас самих. Ці діти зосередили увагу дорослих навколо себе, завдяки своїй впевненості, позитиву та артистизму. Сьогодні вони всі – переможці, адже вони суперові, та за словами Анастасії Руденко “просто вибухові”.

(Малюнок на згадку від дітлахів для ПІК)

 

Оля Белименко

Залишити відповідь