В травні у Пологах стартують «Дитячі Олімпійські ігри»

Опубліковано в 16:33 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах    213

5 травня серед дітей комунальних дошкільних навчальних закладів ясел-садків м. Пологи відбудуться «Дитячі Олімпійські Ігри».

Такі ігри проводяться раз в два роки на спортивних стадіонах м. Пологи: «Локомотив» та «Пологи-5» (по черзі).

Головними завданнями Ігор є: поліпшення спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми; виявлення кращої команди та кращого дошкільного навчального закладу із спортивно-масової роботи; організація дитячого фізкультурно-спортивного руху в Україні; пропаганда та формування засад здорового способу життя серед дітей дошкільних навчальних закладів ясел-садків м. Пологи.

Дошкільні навчальні заклади мають надати необхідну інформацію про команду за 7 днів до початку змагань.

Склад команди – 14 учасників (незалежно від статі), вихователь, помічник вихователя, інструктор з фізичної культури.

Переможці змагань визначаться в особистій та командній першостях. Команда-переможець у кожному виді програми змагань визначатиметься за сумою 12 (незалежно від статі) кращих результатів за встановленою формою. Загальнокомандне місце у комплексному заліку визначатиметься за найменшою сумою очок, набраних командою в окремих видах програми змагань.

Команди, які посядуть 1, 2, 3 місця у загальнокомандному заліку ігор, будуть нагороджені кубками, дипломами; представники команд – дипломами. Учасники, які виборють 1, 2, 3 місця в окремих видах програми змагань ігор, нагороджуватимуться дипломами, сувенірами. Кожен дошкільний навчальний заклад, який братиме участь у змаганнях, буде нагороджений кубком, дипломом, спортивними подарунками.