В Україні почнуть відстороняти від роботи невакцинованих від COVID-19 робітників та щеплювати дітей від 12 років

Опубліковано в 10:35 Актуально, В Україні, Важливі, Новини    2 117

Вже з 8 листопада керівники тих підприємств та установ, чиї співробітники підпадають під обов’язкову вакцинацію, повинні відсторонити від роботи без збереження заробітної плати робітників, які відмовилися від вакцинації проти коронавірусу.

Виключенням є особи, які мають абсолютні протипоказання до вакцинації та які надали відповідний медичний висновок про наявність таких протипоказань.

Співробітник буде відсторонений до тих пір, поки не пройде курс вакцинації.

Також в Україні дозволили щеплювати дітей від 12 років. Для цього в МОЗ рекомендують одну вакцину – Comirnaty компанії Pfizer/BioNTech.

Відповідний указ вже опублікований на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Коментарів: 10

  • Якби наш люд не був настільки зашуганий, то все було б інакше. Отара з людоподібних особин, що з неї взяти? Власним мозком живуть одиниці, інші пастуха слухають, що жене їх на забій.

  • Як щодо рівних! прав на роботу і освіту? Про ці статті хтось пам’ятає? Чи важливіше переширяти всіх?

    • Якщо Ви така не зашугана, то не будьте отарою, а робіть якісь дії. А то тільки й можуть усі- скаржитися. А робити щось для зміни – нехай інші. А я тільки покритикую. Почніть щось….. А то такі одиниці живуть не мозком, а тихенько аби Вас не чіпали.

      • Чогось мені здається що Валентина, на відміну від вас, Ольго, не тільки критикує, а й справді “робить якісь дії” , при чому правильні, а саме – сама не вакцинується від COVID-19, аргументовано відговорює від цього не тільки своїх близьких та рідних, а й сторонніх людей! Зокрема читачів ПІКу…

    • Дуже гарно відговорює читачів та “аргументує”- ображаючи . Якби такі слова було написано у відповідь конкретно до висловлювань думки людини – можна спокійно зараз назвати це булінгом. А в кожного є вибір- вважаєте що вакцина вам протипоказана за станом здоров я- їдьте до лікарів, фахові спеціалісти Вам нададуть висновок. Шукайте роботу яка не потребує вакцінаціі і т д.

  • Как по мне называя “отарой з людоподібних особин” и зашуганым людом у Валентины не особо получается действовать.

Залишити відповідь