В Україні скасують виплати на дітей: деталі рішення Кабміну

Опубліковано в 9:03 Актуально, Без рубрики, В Україні, Важливі    2 246

У Кабінеті Міністрів України проголосували за те, щоб скасувати соціальні виплати на дітей.
Гроші, які в результаті цього заощадять, будуть спрямовані на інші потреби. Дана постанова була прийнята Кабінетом Міністрів України на засіданні, яке пройшло в середу, 5 серпня.

 В результаті скорочення дитячих соцвиплат, які отримували діти фізичних осіб підприємців, які працюють за спрощеною схемою оподаткування і відносяться до першої або другої групи платників, уряд заощадить більше 48 мільйонів гривень.

 Заощаджені гроші будуть виділені в якості додаткових коштів до Фонду держмайна для покриття витрат програми з приватизації державного майна. Крім вищевказаних коштів на програму виділять частину грошей з Фонду боротьби з коронавирусной інфекцією в Україні.

 Даний вид матеріальної допомоги на дітей представникам дрібного бізнесу в Україні почали виплачувати в травні 2020 року в зв’язку з тим, що у дрібних підприємців виникли серйозні проблеми через пандемію коронавируса і вони понесли збитки, тим самим були позбавлені доходів за змістом своєї сім’ї.

 Щоб надати допомогу ФОП, державою було прийнято рішення надавати фінансову допомогу на дітей вік яких становить до 10 років включно. За три місяці епідемії коронавируса в країні дітям було виплачено близько 554 мільйонів гривень. Тепер згідно з рішенням Кабміну, дані виплати будуть скасовані.

1 коментар на “В Україні скасують виплати на дітей: деталі рішення Кабміну

  • Это ужас с экономить на детях,можно подумать при нашей жизни платят большие деньги

Залишити відповідь