В Україні з’являться камери, які фіксують порушників карантину

Опубліковано в 11:21 В Україні, Важливі, Новини    566

У двох містах України запустять пілотний проєкт, завдяки якому хочуть вияснити, скільки людей носять маски та дотримуються дистанції. Так, вже з 1 листопада у Києві та ще одному місті – Дніпрі або Харкові – встановлять перші камери контролю за дотриманням карантинних вимог. Зокрема, це стосується маскового режиму та соціальної дистанції.

Дане дослідження є ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я, а МОЗ України її підтримало. Встановлення таких камер допоможе вирахувати, який відсоток людей дотримується протиепідемічних правил. Тобто, таким чином будуть фіксувати, скільки осіб, які проходять повз відеокамери чи в зоні їх дії, носять маски та дотримуються дистанції.

Наразі вже готова вся документація для встановлення таких камер. Перші результати цього дослідження можна буде отримати через два тижні після його запуску.

Зазначимо, що за умови використання цієї системи не буде відбуватися ідентифікація персональних чи конфіденційних даних та їх збереження. Не зберігатиметься навіть плівка, на якій буде запис. Дана система має лише показувати в автоматичному режимі дотримання або ж недотримання карантинних заходів.

Залишити відповідь