В Україні з’явиться університет для майбутніх президентів

Опубліковано в 13:47 Актуально, В Україні, Важливі, Новини    406

На освітньому форумі “Україна 30” Володимир Зеленський презентує свій проєкт про створення університету для майбутніх президентів. Прямо на сцені він підписав указ про створення закладу. Ця ідея виникла саме в офісі президента. Не дивлячись на те, що нині вона існує тільки на паперах та у вигляді презентації, президентське оточення її активно просуває.

Як запевняють міністри, ректори університетів та депутати – це інноваційний і науковий центр, де готуватимуть лідерів для стратегічної галузі держави.

В університеті планують ввести такі напрямки: нанотехнології, кібернетика та штучний інтелект, енергетичні, аєрокосмічні технології, інформаційні технології, глобалізація та міжнародні комунікації, біотехнології і науки.

Почати будувати цей проєкт планують у 2021 році. Навчання стартує з 1 жовтня 2023 року. У перший набір візьмуть 120 осіб, по 20 студентів на кожну спеціальність. На будування закладу виділяють 7.2 млрд. гривень.

Коментарів: 5

  • Зеленський – сам проект Бєні Коломойського, за освітою юрист, проте в той час коли офіційно навчався в КНЕУ грав та керував КВН “Квартал 95”! То ж ніякий президенський університет для його студентів не вирок бути президентами. Бачимо ж – Україної може керувати навіть клоун, не українець за національністю, та українофоб за висловлюваннями, верховний головнокомандувач ЗСУ що чотири рази косив від повісток воєнкомату, юрист що “плаває” в юридичних термінах бо здобув освіту за “сало”! А писати Закони цілком можуть фотографи, проститутки, тамада та масовіки-затєйнікі, які відбули тижневі Трускавецькі курси для українських парламентарів! Питання – на..ра тоді витрачати 7.2 млрд. гривень народних податків, коли у кожному поважаючому себе місті є університет, а то й декілька, не рахуючи обласних центрів? Можлива відповідь – щоб зайвий раз був привід ]х розікрасти! Не він перший, і не останній, кожен з х.рантів крав тим чи іншим способом, Ющенко, наприклад, «Дитячу лікарню майбутнього» й досі будує, і т.д, і тп…

    • Пологівська ОТГ у цьому теж не відстає на всяке оте є! А пологове, гінекологія, інфекційне – і т.п – знову оте що ви написали… 😉

Залишити відповідь