В Україні змінили дату Дня десантника та їх форму (ВІДЕО)

Опубліковано в 18:13 В Україні, Відео-галаеря, Новини    438

Святкування перенесли з серпня на листопад.

Від 2017 року українські десантники відзначатимуть свій професійний день 21 листопада.

Про це заявив науковий консультант робочої групи з брендування десантно-штурмових військ Василь Павлов в ефірі радіо “Армія FM”.

“По-новому десантники будуть святкувати своє свято 21 листопада. На превеликий жаль, у суспільстві і в ЗСУ є брак воєнно-історичних знань. 2 серпня (колишній День високомобільних десантних військ – прим.ред.) — це дата  першого стрибка парашутистів у Московському військовому окрузі. Тобто це відбулося у Радянському Союзі. Це була легендарна людина, десантник №1 — Леонід Мінов, людина, яка привезла ідею повітряно-десантних військ у Радянський Союз. До українського десанту ця дата не має жодного стосунку”, – пояснив він.

За словами Павлова, нині вирішено пов’язати свято новоутворених десантно-штурмових військ з їхнім небесним покровителем — Святим Михайлом, генералом небесного воїнства, який “у Судний день поведе війська світла на бій з військами темряви у битві під Армагедоном”.

Водночас відповідного указу президента України Петра Порошенко поки що оприлюднено не було.

Окрім того, високомобільні десантні війська змінюють свій однострій і повертаються до кольорів, притаманних цьому родові військ від самого початку його існування. Українська армія за кілька тижнів одягатиме високомобільні десантні війська інакше, ніж зараз.

Джерело: tsn.ua

Залишити відповідь