В Запорізькій області почнуть працювати “шерифи”

Опубліковано в 12:45 Актуально, Важливі, Новини, У регіоні    386

 На території Запорізької області відбудуться зміни: продовжиться поліцейська реформа.

 У Міністерстві внутрішніх справ України анонсували подальшу реформу поліції. Замість звичних дільничних, в областях з’являться правоохоронці нового формату – поліцейські офіцери громади.

 Один з задумів реформи – зробити поліцейського ближче до людей. Передбачається, що кожен офіцер буде працювати тільки на території своєї громади і займатися лише її проблемами. Тобто залучати до інших видів правоохоронної діяльності офіцера громади не зможуть. Крім того, для закріплення “зв’язку” між населенням і поліцейським, останній буде проживати на території своєї громади.

 Для того, щоб поліцейський офіцер громади міг гідно виконувати свої обов’язки, він буде забезпечений особистим службовим автомобілем, обладнаним робочим місцем і зарплатою від 14 тисяч гривень. Крім того, всю документацію правоохоронець буде вести в електронному вигляді.

 Зараз проходить навчання 121 поліцейський з 16 областей: Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, Миколаївської, Кіровоградської, Запорізької, Донецької, Луганської, Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Полтавської та Сумської.

Залишити відповідь