В Запорізькій області вже говорять про лідера виборів до Верховної Ради

Опубліковано в 14:02 Актуально, Новини, У Пологах, У регіоні    1 093

На виборчих ділянках Запорізької області продовжується підрахунок голосів. Зараз опрацьовано вже більш ніж 50 % протоколів – повідомляється на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.

Як повідомляє сайт, практично по всім округам регіону, лідерські позиції тримають кандидати від партії «Слуга народу».

За попередніми результатами, експерти говорять про те, що жителі Запорізької області в багатомандатному виборчому окрузі віддали більшу кількість  своїх голосів саме за цю партію, яка зараз вже має від 40 до 54% голосів виборців.

Також кандидати від партії «Слуга народу» займають перші місця майже за всіма мажоритарними округами.

Не обійшлось і без «виборчих казусів» та порушень в регіоні

Так, голові дільничої комісії у м. Дніпрорудне стало зле після того, як спостерігачі виявили заповнені протоколи на виборчій дільниці. Чоловікові навіть довелося викликати швидку. Після отриманих маніпуляцій лікарів, а також після складених протоколів про правопорушення, голова комісії приступив до виконання своїх безпосередніх обов’язків.

Увечері, близько 21:20, у одне з вікон 32-ї запорізької школи, саме там, де працював виборчий округ, зловмисники кинули димову шашку.

На щастя, ніхто не постраждав. Натомість, всі присутні були змушені перервати перелік голосів виборців та покинути приміщення. Через деякий час роботу виборчої комісії було відновлено – повідомляє Громадянська мережа «Опора».

Залишити відповідь