Вадим Кривохатько дізнавався в Пологівській ЦРЛ чи є серце в нардепа

Опубліковано в 15:30 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    943

Сьогодні Народний депутат України Вадим Кривохатько відвідав Пологівщину із робочим візитом, під час якого його супроводжували голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський, заступник голови Пологівської районної ради Ігор Шевченко та головний лікар Пологівської ЦРЛ Роман Кравченко.

Вадим Вікторович виконав почесну місію, передавши Пологівській лікарні сучасний апарат УЗД, і навіть перевірив його особисто, пожартувавши, що бажає дізнатися, чи є все таки серце у народних депутатів України.

Світлина надана прес-службою Вадима Кривохатька

Придбання стаціонарного УЗД апарату вартістю понад 1,3 млн. гривень здійснено за рахунок субвенції з державного бюджету за особистим поданням Народного депутата України Вадима Кривохатька.

Головний лікар ЦРЛ Роман Кравченко вважає дане придбання найбільшим за минулий рік, та зазначив, що згодом для повноцінного функціонування УЗД кабінету буде придбано принтер та здійснено підключення й злагодження апарату із персональним компьютером.

Роман Васильович також зазначив, що для обслуговування та роботи із апаратом, лікар, який з ним працює, пройшов спеціальні чотирьохмісячні курси у місті Запоріжжя.

Залишити відповідь