Вадиму Якубовичу потрібна пересадка серця. Допоможіть

Опубліковано в 12:06 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 362

Пологівець Вадим Якубович звертається за допомогою до земляків. Він пережив два інфаркти.

Лікарі сказали: “Хочеш жити – треба робити пересадку серця”. Усі медичні висновки він направив у клініку в Ізраїлі. Там медики готові прийняти пологівця на лікування.

Сама операція, як розповідає чоловік, буде безкоштовною, але доопераційна підготовка і реабілітація дуже тривалі й дороговартісні. Тож чоловіку необхідно зібрати чималу суму грошей на лікування.

Кошти можна перераховувати на карту “Ощадбанку”№ 5167 8020 0388 5586.

вл. інф.

Коментарів: 7

 • Колеги, робіть посилання на першоджерело. Якось воно не зовсім гарно, коли зідрали текст слово в слово і підписали “Вл.інф.” Якщо вже берете, то робіть хоч рерайт.

  • І Вам доброго дня колеги! Вадим Якубович сам надіслав нам текст із проханням опублікувати. Звідки ми знали хто його писав?

    • Ми не забуваємо. Дякуємо, що нагадуєте! Вам би самим не завадило згадати що таке “журналістська етика”, бо вже маємо цілий архів наших статей, які активно використовуються на вашому сайті. До речі, навчитись писати без помилок теж не завадило б вам 🙂 Веселого Нового року!

     • Цікаво ознайомитися з вашим архівом, також не забудьте додати архів усіх матеріалів, які здерли з інших сайтів. Якщо не хочете так принципово робити посилання на джерело, то хоча б робіть рерайт тексту, а не підписуйте чужий текст “Вл.інф.” Соромно має бути за власну неспроможність використати отриману інформацію і підготувати власний текст. А визнати свою провину і елементарно вибачитися та більше не повторювати таких помилок – на це треба мати сміливість і совість. Достукатися нереально. Сумно, що живемо і працюємо в одному місті, а такі прикрі випадки маємо. Щодо помилок, то хто ж їх не робить? Вам свої тексти теж варто перечитувати.

     • Не переживайте! Скоро ознайомитесь і ви, і всі читачі. Посилання на джерело робимо, навідміну від вас. Помилки ніякі не збираємось визнавати, так як ваші звинувачення пусті. І в роботу нашу не треба сувати носа. Перші почали звинувачувати, не розібравшись у ситуації, якби ми так реагували на ваше “здирання” з нашого сайту, то вже б давно “горщики побили”, але вами було вирішено кинути палку розбрату. А могли б працювати, як добросовісні колеги.
      Має бути соромно, що на такому матеріалі влаштували перепалки.

Залишити відповідь